Europejski Fundusz Rolny na rzecz rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.

Operacja mająca na celu sprawne wdrażanie LSR, w tym realizacja Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków w ramach działania "wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji".

Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Przewidywane wyniki operacji: postęp w realizacji sprawnego wdrażania LSR.

69-200 Sulęcin, ul. Lipowa 20D, tel. 95 755 44 22, fax: 95 755 44 22, rodzinnyraj@gmail.com

stronę odwiedziło

1771785 gości

Ruszył nabór "Działaj Lokalnie IX" 2016!

Ośrodek Działaj Lokalnie Stowarzyszenie Kraina Szlaków Turystycznych – Lokalna Grupa Działania ogłasza konkurs grantowy w ramach Programu „Działaj Lokalnie IX edycja” 2016r. Dofinansowanie otrzymają te projekty, które: zakładają współdziałanie mieszkańców, dzięki któremu możliwe jest osiąganie celów o charakterze dobra wspólnego, wynikają z konkretnych potrzeb danej społeczności, mają jasno określony cel, dobrze zaplanowane działania, mierzalne rezultaty i rozsądne koszty realizacji, przewidują takie działania, które będą kierowane do określonej grupy odbiorców, a jednocześnie będą służyć całej społeczności, będą realizowane wspólnymi siłami mieszkańców i instytucji życia lokalnego – samorządów, przedsiębiorców i organizacji społecznych, będą umiejętnie i w sposób przemyślany angażowały zasoby lokalne – naturalne, społeczne, ludzkie i finansowe, proponują nowe działania/nową ofertę dla mieszkańców, albo włączają nowe środowiska w prowadzone wcześniej działania NABÓR: Wnioski można składać tylko elektronicznie w terminie od 4 kwietnia do 31 maja 2016 r.

Plan włączenia społeczności

Prace nad przygotowaniem LSR 2014-2020 rozpoczęliśmy w maju 2015 r. od powołanie grupy roboczej. 1) W pierwszym etapie prac nad LSR członkowie w/w grupy zbierali dane niezbędne do opracowania diagnozy. Na przełomie lipca i sierpnia grupa przystąpi do analizy zebranych danych i przygotuje wstępną diagnozę oraz określi grupy defaworyzowane.

UWAGA! WALNE ZEBRANIE CZŁONKÓW KST-LGD!

W imieniu Zarządu zapraszam na posiedzenie Walnego Zebrania Członków Stowarzyszenia Kraina Szlaków Turystycznych – Lokalna Grupa Działania, które odbędzie się w dniu 28 października 2015 r. od godz. 16.30 w siedzibie Stowarzyszenia Kraina Szlaków Turystycznych - Lokalna Grupa Działania w Sulęcinie przy ul.

Biuro nieczynne

W dniu 13 października biuro Stowarzyszenia Kraina Szlaków Turystycznych - Lokalna Grupa Działania będzie nieczynne. Za utrudnienia przepraszamy.

Ważne! Walne Zebranie

W imieniu Zarządu zapraszam na posiedzenie Walnego Zebrania Członków Stowarzyszenia Kraina Szlaków Turystycznych – Lokalna Grupa Działania, które odbędzie się w dniu 15 października 2015 r. od godz. 16.30 w siedzibie Stowarzyszenia Kraina Szlaków Turystycznych - Lokalna Grupa Działania w Sulęcinie przy ul.

UWAGA

Informujemy, że ze względu na wyjazd służbowy pracowników biura KST-LGD, biuro w dniu 19.08.2015r. będzie nieczynne.

PUNKT KONSULTACYJNY

Informujemy, że w celu obsługi mieszkańców / Beneficjentów z obszaru objętego Lokalną Strategią Rozwoju Stowarzyszenia Kraina Szlaków Turystycznych – Lokalna Grupa Działania, biuro Stowarzyszenia KST-LGD, będzie czynne w każdy poniedziałek, wtorek, środę, w godzinach od 7:30 do 15:30 a w środę do 17:00.

PROW 2014-2020

Szanowni Państwo! Stowarzyszenie Kraina Szlaków Turystycznych – Lokalna Grupa Działania rozpoczęła prace nad nową Lokalną Strategią Rozwoju na lata 2014-2020. Leader jest inicjatywą oddolną w związku z tym liczymy na Państwa zaangażowanie w tworzenie nowej strategii.

«123