Europejski Fundusz Rolny na rzecz rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.

Operacja mająca na celu sprawne wdrażanie LSR, w tym realizacja Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków w ramach działania "wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji".

Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Przewidywane wyniki operacji: postęp w realizacji sprawnego wdrażania LSR.

Stowarzyszenie Kraina Szlaków Turystycznych Lokalna Grupa Działania

69-200 Sulęcin, ul. Lipowa 20D, tel. 505 318 320, rodzinnyraj@gmail.com

stronę odwiedziło

2441167 gości

aktualności

Konkurs "Bitwa Regionów" dla Kół Gospodyń Wiejskich

Szanowne Panie członkinie Kół Gospodyń Wiejskich z obaszaru Krainy Szlaków Turystycznych, zachęcamy do wzięcia udziału w VI edycji "Bitwy Regionów" - ogólnopolskiego konkursu kulinarnego, w którym reprezentacje Kół Gospodyń Wiejskich przygotowują regionalną potrawę w oparciu o własną recepturę i rodzime produkty.

Biuro zamknięte w dniu 23.03

Z przyczyn od nas niezależnych w dniu 23.03.2021 r. biuro Stowarzyszenia Kraina Szlaków Turystycznych - Lokalna Grupa Działania będzie zamknięte. Prosimy o kontakt poprzez kierowanie wiadomości na adres email: rodzinnyraj@gmail.com. W sprawach pilnych proszę dzwonić pod nr 784 495 003.

Warsztat Refleksyjny.

Dnia 17 lutego 2021 r. w Biurze Stowarzyszenia Kraina Szlaków Turystycznych – Lokalna Grupa Działania przeprowadzony został Warsztat Refleksyjny w formule on-line. W spotkaniu wzięli udział pracownicy Biura, przedstawiciele Zarządu, Rady i Członkowie Stowarzyszenia.

Własna firma - Start dla Młodych

Poniżej przedstawiamy projekt skierowany do ludzi młodych, zamieszkujących województwo lubuskie, chcących założyć własną działalność gospodarczą, realizowany w partnerstwie przez LGD Między Odrą a Bobrem i LGD Zielone Światło. Zapraszamy do zapoznania się z załącznikiem.

Wpływ Lokalnych Grup Działania na rozwój obszarów wiejskich

Ostatnie dane pokazują, jak duży wpływ mają Lokalne Grupy Działania na rozwój swoich gmin. Pod poniższym linkiem znajduje się informacja na temat danych z sierpnia 2020 roku: http://pslgd.pl/21,none,339,Czy%20wiecie%20jak%20LGD%20wp%C5%82ywaj%C4%85%20na%20rozw%C3%B3j%20obszar%C3%B3w%20wiejskich%20w%20Polsce? Bardzo nas cieszą te wciąż rosnące liczby :)

Informacja - biuro zamknięte

W związku z wyjazdem służbowym, w dniu 29.12.2020 r. biuro Stowarzyszenia Kraina Szlaków Turystycznych - Lokalna Grupa Działania będzie zamknięte. W sprawach pilnych prosimy o kontakt pod nr 604 954 792.

Informacja - biuro nieczynne

Informujemy, że w dniach 24 i 31 grudnia br. biuro Stowarzyszenia Kraina Szlaków Turystycznych - Lokalna Grupa Działania będzie nieczynne. Życzymy Wszystkim Wesołych Świąt! :)

Krótka ankieta - ocena naszej pracy :)

Szanowni Państwo, zwracamy się z uprzejmą prośbą o wypełnienie ANKIETY, dzięki której możliwe będzie uzyskanie informacji nt. poziomu wdrażania LSR, sposobu przekazywania informacji oraz pracy i funkcjonowania samego Stowarzyszenia Kraina Szlaków Turystycznych – Lokalna Grupa Działania.

Uwaga - zmieniamy godziny pracy biura KST-LGD

Informujemy, że ulegają zmianie godziny pracy biura Stowarzyszenia Kraina Szlaków Turystycznych - Lokalna Grupa Działania. Biuro będzie czynne w godz. poniedziałek - czwartek: 7.30 - 16.00, piątek: 7.30 - 13.30. W związku z obecną sytuacją epidemiologiczną, zachęcamy do korzystania z rozwiązań niewymagających osobistej wizyty w biurze Stowarzyszenia Kraina Szlaków Turystycznych - Lokalna Grupa Działania.

Zmiana godzin pracy biura KST-LGD!

Informujemy, że ulegają zmianie godziny pracy biura Stowarzyszenia Kraina Szlaków Turystycznych - Lokalna Grupa Działania. Biuro będzie czynne w godz. poniedziałek - czwartek: 7.30 - 16.00, piątek: 7.30 - 13.30. W związku z obecną sytuacją epidemiologiczną zachęcamy do korzystania z rozwiązań nie wymagających osobistej wizyty w biurze Stowarzyszenia Kraina Szlaków Turystycznych - Lokalna Grupa Działania.

Aktualizacja Lokalnej Strategii Rozwoju !

Zarząd Stowarzyszenia Kraina Szlaków Turystycznych Lokalna Grupa Działania informuje o przystąpieniu do aktualizacji Lokalnej Strategii Rozwoju Krainy Szlaków Turystycznych do 2023 r. Dokonanie zmian podyktowane jest Rozporządzeniem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi z dnia 2 września 2020 r.

Rozstrzygnięcie naborów na wolne stanowiska pracy

W związku z zakończoną procedurą naboru na wolne stanowiska pracy, Zarząd Stowarzyszenia Kraina Szlaków Turystycznych - Lokalna Grupa Działania inforuje, że na stanowisko Kierownika bura została wybrana Pani Joanna Ciesielska a na Koordynatora budowania współpracy partnerskiej wybrano Panią Ilonę Wojciechowską.

Uwaga biuro zamknięte !

Dnia 17 sierpnia 2020 r. biuro Stowarzyszenia Kraina Szlaków Turystycznych - Lokalna Grupa Działania będzie zamknięte. Dodatkowy dzień wolny od pracy przysługuje w zamian za Święto przypadające w dniu 15 sierpnia 2020 r.

Uwaga zamkniecie biura

Informujemy, że w dniu 13 sierpnia 2020 r. biuro Stowarzyszenia Kraina Szlaków Turystycznych - Lokalna Grupa Działania będzie czynne do godz. 14:00 z powodu organizacji Walnego Zebrania Członków Stowarzyszenia KST-LGD w Lubniewicach.

Ruszamy z akcją #zabierz5zlasu!

Jednym z najpiękniejszych i największych bogactw naszego regionu są lasy. Coraz częściej jednak w trawie, rowach czy na polankach znajdujemy ,,kwiatki śmieci”, które ktoś zostawił z niewiedzy, z bezmyślności czy najzwyczajniejszego lenistwa.

Koniec pracy zdalnej :)

Informujemy, że od dnia 1 czerwca 2020 r. biuro KST-LGD będzie otwarte w: poniedziałek 7:30 - 16:00 wtorek 7:30 – 16:00 środa 7:30 – 15:30 czwartek 7:30 - 17:00 piątek 7:30 - 13.00. Zapraszamy

Wyniki naboru nr 1/2020/G

Rada Stowarzyszenia Kraina Szlaków Turystycznych - Lokalna Grupa Działania zakończyła procedurę wyboru wniosków w ramach naboru nr 1/2020/G dla przedsięwzięcia Infrastruktura turystyczna lub rekreacyjna lub kulturalna w ramach projektów grantowych. W załacznikach znajduje się Protoków z posiedzenia rady z dnia 11 maja 2020 r.

Ważny komunikat dla Beneficjentów

W załączeniu zamieszczamy pismo Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi dotyczące zobowiązań Beneficjentów realizujących operacje w ramach poddziałania 19.2 "Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społecznośc" objętego PROW na lata 2014-2020, w tym: - zobowiązanie do realizacji operacji w określonym terminie, - zobowiązanie do podlegania ubezpieczeniom społecznym, zarówno przy samozatrudnieniu, jak i przy zatrudnieniu pracowników w ramach 19.

Rusza konkurs "Działaj Lokalnie 2020"

Ośrodek Działaj Lokalnie Stowarzyszenie Kraina Szlaków Turystycznych – Lokalna Grupa Działania, ogłasza kolejną edycję Programu Działaj Lokalnie. Wnioski do Działaj Lokalnie 2020 należy składać wyłącznie poprzez generator wniosków dostępny na stronie www.

Tarcza Antykryzysowa - wsparcie z ZUS

Szanowni Państwo, 1 kwietnia wchodzą w życie regulacje zwane Tarczą Antykryzysową. ZUS wspiera rozwiązania, które mają zapobiegać epidemii koronawirusa i realizuje postanowienia związane z Tarczą Antykryzysową. Poniżej link, gdzie znajdą Państwo „kompendium” wiedzy na temat uprawnień dla samozatrudnionych, zleceniobiorców i wykonawców dzieła, firm zgłaszających do 9 ubezpieczonych i innych firm.

Uwaga - zmiana organizacji pracy biura

W ZWIĄZKU Z ZAISTNIAŁĄ SYTUACJĄ EPIDEMIOLOGICZNĄ I KONIECZNOŚCIĄ ZACHOWANIA SZCZEGÓLNYCH ŚRODKÓW OSTROŻNOŚCI, PRACOWNICY BIURA KST-LGD Z DNIEM 19.03.2020 R. PRACOWAĆ BĘDĄ W TRYBIE PRACY ZDALNEJ. PROSIMY O KONTAKT TELEFONICZNY POD NR TEL.

Aktualizacja Lokalnej Strategii Rozwoju

Szanowni Państwo w związku z zatwierdzeniem przez Komisję Europejską w dniu 16 grudnia 2019 r. zmiany PROW na lata 2014-2020, w wyniku której zwiększony został budżet działania LEADER, Stowarzyszenie Kraina Szlaków Turystycznych - Lokalna Grupa Działania ma możliwość otrzymania 810 000,00 zł w postaci bonusa z przeznaczeniem na wsparcie operacji w ramach rozwoju lokalnego kerowanego przez społeczność (LSR).

Uwaga zmiana organizacji pracy biura

Szanowni Państwo, W związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną oraz koniecznością zapobieżenia rozprzestrzeniania się koronawirusa, a co za tym idzie potrzebą ograniczania bezpośrednich kontaktów, w trosce o bezpieczeństwo Państwa zachęcam do korzystania z rozwiązań nie wymagających osobistej wizyty w Biurze Stowarzyszenia Kraina Szlaków Turystycznych - Lokalna Grupa Działania.

Uwaga !!

W związku z wyjazdem słuzbowym pracowników biura LGD w dniu 4 marca 2020 r. biuro będzie zamknięta w godz.9:00-13:00. Prosimy o kontakt telefoniczny pod nr tel: 604 954 792 i 505 318 320.

Uwaga!!!

W związku z wyjazdem służbowym pracowników biura LGD, biuro w dniu 28 lutego 2020 r. będzie czynne do godz. 8.00. Prosimy o kontakt telefoniczny pod nr: 604 954 792 i 505 318 320.

OGŁOSZENIE O NABORZE WNIOSKÓW NR 1/2020/G (Infrastruktura turystyczna lub rekreacyjna lub kulturalna- PROJEKT GRANTOWY)

Stowarzyszenie Kraina Szlaków Turystycznych - Lokalna Grupa Działania ogłasza nabór Wniosków o powierzenie grantu: Nabór nr 1/2020/G dla przedsięwzięcia 1.2.1 Infrastruktura turystyczna lub rekreacyjna lub kulturalna. O powierzenie grantu w ramach ogłaszanych naborów mogą ubiegać się wyłącznie podmioty będące ORGANIZACJĄ POZARZĄDOWĄ POSIADAJĄCĄ OSOBOWOŚĆ PRAWNĄ, jeżeli siedziba tej organizacji lub jej oddział znajduje się na obszarze wiejskim objętym Lokalną Strategią Rozwoju Krainy Szlaków Turystycznych do 2023 roku.

Badanie ankietowe - "Oceń naszą pracę;)"

Szanowni Państwo, zwracamy się z uprzejmą prośbą o wypełnienie ANKIETY, dzięki której możliwe będzie uzyskanie informacji nt. poziomu wdrażania LSR, sposobu przekazywania informacji oraz pracy i funkcjonowania samego Stowarzyszenia Kraina Szlaków Turystycznych – Lokalna Grupa Działania.

123456»

facebook

wykonanie: gardziejewski.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką dotyczącą cookies. Zamknij