Stowarzyszenie Kraina Szlaków Turystycznych Lokalna Grupa Działania

69-200 Sulęcin, ul. Lipowa 20D, tel. 505 318 320, rodzinnyraj@gmail.com

HARMONOGRAM SPOTKAŃ Z MIESZKAŃCAMI "Decydujemy Razem"

 

ZAPROSZENIE NA SPOTKANIA

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców poszczególnych Gminy na spotkanie warsztatowe "Decydujemy Razem".

Zbierzemy od Państwa informacje, które zostaną umieszczone w Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia Kraina Szlaków Turystycznych – Lokalna Grupa Działania. Zapisy z tego dokumentu będą podstawą do przyznawania dofinansowania Państwa działań w latach 2024 – 2027.

Podczas warsztatów chcemy uzyskać od Państwa informacje dotyczące mocnych i słabych stron obszaru, na którym mieszkacie. Zdefiniujemy problemy gminy, które chcielibyście Państwo za pomocą działań finansowanych przez nasze stowarzyszenie usunąć lub zmniejszyć ich uciążliwość. Podacie też Państwo listę działań, które sprawią, że w Waszej Gminie będzie się szczęśliwiej  żyło, satysfakcjonująco pracowało i  ciekawie wypoczywało.

Z doświadczenia już wiemy, że tworzony obecnie dokument może stać się  odzwierciedleniem Państwa potrzeb rozwojowych. Dlatego wysłuchamy każdego uczestnika spotkania, każda propozycja działania zostanie zapisana i uwzględniona.
Sprawmy, by Lokalna Strategia Stowarzyszenia Kraina Szlaków Turystycznych – Lokalna Grupa Działania funkcjonowała w następnych latach tylko po to, by realizować Państwa oczekiwania.

                                              Serdeczne zapraszamy!

                                               Zarząd Stowarzyszenia

facebook

wykonanie: gardziejewski.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką dotyczącą cookies. Zamknij