Europejski Fundusz Rolny na rzecz rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.

Operacja mająca na celu sprawne wdrażanie LSR, w tym realizacja Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków w ramach działania "wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji".

Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Przewidywane wyniki operacji: postęp w realizacji sprawnego wdrażania LSR.

Stowarzyszenie Kraina Szlaków Turystycznych Lokalna Grupa Działania

69-200 Sulęcin, ul. Lipowa 20D, tel. 505 318 320, rodzinnyraj@gmail.com

stronę odwiedziło

2078898 gości

Fotorelacja ze spotkania "U Pani Ewy w ogrodzie..."

(opublikowano: Czwartek 2 sierpnia 2018)

1 sierpnia 2018 roku odbyło się spotkanie w ogrodzie Pani Ewy. Ogród ogromny, podzielony na strefę kwiatową, zimozieloną oraz strefę zabawy i odpoczynku. Strefa kwiatowa znajduje się przed domem, gości witają dorodne hortensje, urzekające róże i rozłożyste funkie.  Za domem znajduje się ocieniona i wilgotna strefa zielona, z wieloma różanecznikami i szpalerem z tuj. To tu znajduje się miejsce do odpoczynku na tarasie lub na równo przyciętej trawie. Dalej ścieżka wśród dziko rosnącej mięty prowadzi nad jezioro, które w upalne dni jest wytchnieniem i dla gospodarzy, i dla uroczego psiaka.

Spotkanie obfitowało w rozmowy o ziołach, domowych przysmakach i starych przepisach kulinarnych. Do tego Pani Ewa uraczyła nas lemoniadami z rabarbaru, czarnej porzeczki, bezalkoholowymi drinkami z ogórkiem, cytryną, arbuzem i miętą, jednak gwiazdą spotkania stał się domowy sok z marchwi i pomarańczy, który przypomniał nam smak dzieciństwa. Było miło, wesoło i pysznie!

Pani Ewo – dziękujemy za otwarcie ogrodu dla mieszkańców Rybakowa i za przemiłą atmosferę!

facebook

wykonanie: gardziejewski.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką dotyczącą cookies. Zamknij