Europejski Fundusz Rolny na rzecz rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.

Operacja mająca na celu sprawne wdrażanie LSR, w tym realizacja Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków w ramach działania "wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji".

Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Przewidywane wyniki operacji: postęp w realizacji sprawnego wdrażania LSR.

Stowarzyszenie Kraina Szlaków Turystycznych Lokalna Grupa Działania

69-200 Sulęcin, ul. Lipowa 20D, tel. 505 318 320, rodzinnyraj@gmail.com

stronę odwiedziło

3539219 gości

aktualności 2007 - 2013

VII edycja Jarmarku Smakosza za nami

20 czerwca 2015 r. Stowarzyszenie KST – LGD zorganizowało w Lubniewicach VII edycję Jarmarku Smakosza, która połączona była z Lubniewicką Nocą Świętojańską. W Jarmarku Smakosza wzięło udział dziesięć drużyn reprezentujących gminy członkowskie Stowarzyszenia, które jednocześnie rywalizowały w konkursie kulinarnym o Znak Jakości Szlaku Smakosza.

Wizyta studyjna w Ziołowym Zakątku na Podlasiu

15 czerwca br. czterdziestoosobowa grupa lokalnych liderów z terenu Krainy Szlaków Turystycznych wyruszyła z wizytą studyjną do gospodarstwa agroturystycznego „Ziołowy Zakątek” mieszczącego się we wsi Koryciny na Podlasiu. Wizytę rozpoczęto od zwiedzania Podlaskiego Ogrodu Ziołowego, w którym obecnie znajduje się około 900 gatunków i odmian roślin użytkowych.

UWAGA ZMIANA GODZIN PRACY BIURA KST-LGD

OD DNIA 1 LIPCA 2015 R. ZMIANIE ULEGAJĄ GODZINY PRACY BIURA KST-LGD NOWE GODZINY PRACY BIURA KST-LGD PONIEDZIŁEK: 7.30-15.30 WTOREK:7.30-15.30 ŚRODA: 7.30-17.00 (WYJĄTKOWO DNIA 8 LIPCA 2015R. BIURO NIECZYNNE) CZWARTEK: BIURO NIECZYNNE (WYJĄTKOWO BIURO CZYNNE DNIA 9 LIPCA 2015R.

Biuro nieczynne !

Ze względu na wyjazd studyjny do "Ziołowego Zakątka", w dniach 15-17 czerwca 2015r. biuro KST-LGD będzie nieczynne. Wszelkie infromacje można przesłać na adres mailowy: rodzinnyraj@gmail.com Za utrudnienia serdecznie przepraszamy.

Biuro nieczynne

Informujemy, że w dniu 11 czerwca biuro Stowarzyszenia Kraina Szlaków Turystycznych - Lokalna Grupa Działania będzie nieczynne. Za utrudnienia przepraszamy.

Warsztaty rękodzielnicze za nami!

W dniu 23 maja 2015 r. w ramach Funkcjonowania Lokalnej Grupy Działania, Stowarzyszenie Kraina Szlaków Turystycznych już po raz czwarty zorganizowało warsztaty rękodzielnicze inaugurujące wystawę pn. „Poznajemy Krainę Szlaków Turystycznych….”. Do godz.

ZAPRASZAMY NA WARSZTATY!!!!

Zapraszamy na warsztaty rękodzienicze w dniu 23 maja 2015 w godz. 11 - 17 na placu przed Domem Joannitów w Sulęcinie. Chcesz cooś samodzielnie przygoować dla siebie, ukochanej osoby czy znajomego??? Przyjdź, wykonaj upominek pod okiem specjalisty i zabierz go ze sobą!!! Dla najmłodszych - zabawy prowadzone przez animatora.

Poszukujemy kucharzy, animatora zabaw dla dzieci, fotografa, wykonawcy dekoracji podczas Jarmarku Smakosza

W związku z oragnizacją przez Stowarzyszenie Kraina Szlaków Turystycznych - Lokalna Grupa Działania, konkursu kulinarnego pn. Jarmark Smakosza, który odbędzie się w dniu 20 czerwca 2015r. w Lubniewicach, poszukujemy osób do pracy w charakterze: kucharza - 2 osoby, dekoratora ciastek, animatora gier i zabaw dla dzieci, wykonawcy fotoreportażu, wykonawcy dekoracji.

ZAPRASZAMY NA WIZYTĘ STUDYJNĄ DO ZIOŁOWEGO ZAKĄTKA

Stowarzyszenie Kraina Szlaków Turystycznych - LGD zaprasza do wzięcia udziału w bezpłatnym trzydniowym wyjeździe studyjnym do "Ziołowego Zakątka"- www.ziolowyzakatek.pl/ w dniach 15-17.06.2015r. w miejscowości Koryciny w gminie Grodzisk. Zakłada się iż w wyjeździe połączonym ze szkoleniem weźnie udział 40 osób z terenu LGD.

Zapraszamy na spotkania informacyjne

Stowarzyszenie Kraina Szlaków Turystycznych – Lokalna Grupa Działania zaprasza mieszkańców gmin Sulęcin, Torzym, Ośno Lubuskie, Lubniewice, Krzeszyce, Bogdaniec, Lubiszyn, Kłodawa, Santok, Deszczno do udziału w SPOTKANIACH INFORMACYJNYCH DOTYCZĄCYCH REALIZACJI LOKALNEJ STRATEGII ROZWOJU W LATACH 2007-2015 Zapraszamy osoby fizyczne, rolników, przedsiębiorców, przedstawicieli gmin, organizacji pozarządowych, kół gospodyń wiejskich, ośrodków kultury, klubów sportowych zainteresowanych pozyskiwaniem środków unijnych w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich.

Podsumowanie działania pt.

13 lutego 2015 r. w sulęcińskim Ośrodku Kultury odbyło się organizowane przez Stowarzyszenie Kraina Szlaków Turystycznych – Lokalna Grupa Działania podsumowanie działania pt. „Galeria Osobowości”. Działanie to polegało na zgromadzeniu informacji o ciekawych osobach z terenu 11 gmin przynależących do KST-LGD.

Byliśmy na targach Grune Woche w Berlinie

Stowarzyszenie Kraina Szlaków Turystycznych - Lokalna Grupa Działania w dniu 24 stycznia 2015 r. uczestniczyło w Międzynarodowych Targach Gospodarki Żywnościowej Rolnictwa i Ogrodnictwa - Grune Woche 2015. Stowarzyszenie promowało się za pomocą ulotek i publikacji w wersji niemieckojęzycznej oraz miodu, chleba i ciasta.

UWAGA

W dniach 22 i 30 grudnia 2014r. biuro KST-LGD będzie czynne do godz. 15.30. W dniach 24 i 31 grudnia 2014r. biuro KST-LGD będzie nieczyczynne.

Konkurs fotograficzny rozstrzygnięty !

Wdniu 5 gryudnia 2014 r. w Domu Joannitów w Sulęcinie odbyło się rozstrzygnięcie konkursu fotograficznego zorganizowanego przez KST-LGD pn. "Krajobrazy z terenu Stowarzyszenia Kraina SzlakówTurystycznych - Lokalna Grupa Działania". Ogłoszenie wyników było jednocześnie inauguracją wystawy prac konkursowych.

Współpracujemy międzynarodowo

W dniu 2 grudnia 2014r. w miejscowości Friedland została podpisana umowa partnerska pomiędzy Stowarzyszeniem Kraina Szlaków Turystycznych a stowarzyszeniem LAG Oderland z Niemiec. Celem współpracy jest m.in. wzmocnienie możliwści tworzenia i promowania produktów regionalnych oraz rozwój turystyki po obu stronach Odry.

Wyniki naboru wniosków - Tworzenie i rozwój mikroprzedsiębiorstw

30 września 2014 r. zakończył się nabór wniosków o przyznanie pomocy w ramach działania „Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 -2013 z udziałem środków Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich na realizację operacji z zakresu Tworzenie i rozwój mikroprzedsiębiorstw.

Poszkujemy wykonawcy kalendarzy na rok 2015

Sulęcin, 08.10.2014r. ZAPYTANIE O CENĘ DOTYCZĄCE PRZYGOTOWANIA PROJEKTU I DRUKU KALENDARZY I. ZAMAWIAJĄCY Stowarzyszenie Kraina Szlaków Turystycznych – Lokalna Grupa Działania ul. Młynarska 1, 69-200 Sulęcin, REGON 080248858, NIP 4290042479 II. OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA: Wykonanie kalendarzy planszowych trójdzielnych: format środek: 297 x 420 mm (A3) format okładka: 297 x 470 mm druk: 4/0 cmyk środek kreda błysk 250 g okładka karton biało/kremowy 250 g srebrna spirala nakład: 500 szt.

Posiedzenie Rady w celu oceny operacji

W związku z zakończonym w dniu 30 września 2014 r. naborem wniosków o przyznanie pomocy w ramach PROW 2007-2013 oś 4 LEADER, działanie 4.1/413 tj. Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju, dla działania „Tworzenie i rozwój mikroprzedsiębiorstw" informuje się, że posiedzenie Rady w celu oceny operacji odbędzie się w dniu 9.

Uwaga! Biuro nieczynne

W dniu 1 października 2014 r. (środa) biuro Stowarzyszenia Kraina Szlaków Turystycznych - Lokalna Grupa Działania będzie nieczynne z powodu wyjazdu racowników na szkolenie. W sprawach pilnych można dzwonić do Kierownika biura pod nr 604954792.

Jarmark Smakosza 2014 już za nami!

14 września 2014 r. Stowarzyszenie KST – LGD zorganizowało w Krzeszycach VI edycję Jarmarku Smakosza, która połączona była z XX Jubileuszową Wystawą Rolniczą „Krzeszycka Jesień” w Krzeszycach. W Jarmarku Smakosza wzięło udział osiem drużyn reprezentujących gminy członkowskie Stowarzyszenia, które jednocześnie rywalizowały w konkursie kulinarnym o Znak Jakości Szlaku Smakosza.

Wyniki naboru wniosków - Odnowa i rozwój wsi

26 sierpnia 2014 r. zakończył się nabór wniosków o przyznanie pomocy w ramach działania „Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 -2013 z udziałem środków Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich na realizację operacji z zakresu Odnowa i rozwój wsi.

Poszukujemy wykonawcy ceryfikatu

Poszukujemy wykonawcy certyfikatu Znaku Jakości Szlaku Smakosza wykonanego na podkładzie szklanym o wymiarach 230 mm x 305 mm ze szkła Optiwhite o grubości 10 mm, stworzonego z połączenia dwóch laminatów grawerskich metalizowanych, dodatkowo obecna stopka i nagłówek, wykonane z białego tworzywa z naniesionym trwałym nadrukiem logotypów.

POSZUKUJEMY WYKONAWCY GADŻETÓW REKLAMOWYCH

Zapytanie o cenę dot.: wykonania i dostarczenia do siedziby Zamawiającego materiałów promocyjnych w formie gadżetów. I. ZAMAWIAJĄCY Stowarzyszenie Kraina Szlaków Turystycznych – Lokalna Grupa Działania ul. Młynarska 1, 69-200 Sulęcin, REGON 080248858, NIP 4290042479 II.

1234567»

facebook

wykonanie: gardziejewski.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką dotyczącą cookies. Zamknij