Europejski Fundusz Rolny na rzecz rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.

Operacja mająca na celu sprawne wdrażanie LSR, w tym realizacja Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków w ramach działania "wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji".

Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Przewidywane wyniki operacji: postęp w realizacji sprawnego wdrażania LSR.

Stowarzyszenie Kraina Szlaków Turystycznych Lokalna Grupa Działania

69-200 Sulęcin, ul. Lipowa 20D, tel. 505 318 320, rodzinnyraj@gmail.com

stronę odwiedziło

2078912 gości

Fotorelacja ze spotkania "U Pani Krysi w ogrodzie..."

(opublikowano: Piątek 10 sierpnia 2018)

Za nami kolejne sąsiedzkie spotkanie w ogrodzie, które odbyło się 8 sierpnia w ogrodzie Pani Krysi. Ogród Pani Krysi można by nazwać „bajkowym ogrodem”, w którym mieszka wiele sympatycznych zwierząt. Wejścia pilnuje gipsowy kogut, którego obszczekuje mały biały pies, pod drzewem spotkać można gawędzące jeże, a w ukryciu można spostrzec sarnę z koźlakiem.

Ogród bogaty w kwiaty, zarówno te w doniczkach, jak i te rosnące na rabatach. Cienia użyczają wyniosłe tuje, a wodę dla ochłody zapewnia nam podwórzowa pompa.

„Opowieści z domowej spiżarni…” stały się obowiązkowym punktem spotkań i każdy chętnie podzielił się tajemnicą kulinarną z własnego domu. Uroczym „przeszkadzaczem” była młoda suczka o imieniu Kiki, która każdego gościa obdarzyła chwilą uwagi.

W czasie gdy żeńska część gości rozmawiała o kulinariach, ziołach i kwiatach, Gospodarz – Pan Mirosław zainteresował obecnych panów swoją kolekcją starych aparatów fotograficznych i kamer.

Jak zwykle stół uginał się od ciast, owoców, sałatek i pysznego kompotu, a rozgadanych gości rozpędziło dopiero ciemnogranatowe i groźnie pomrukujące niebo.

P.S. Pani Krysia odwiedzając ogrody sąsiadek ubolewała nad tym, że u niej nie ma co oglądać – trochę oszukała nas ta Pani Krysia, prawda?

facebook

wykonanie: gardziejewski.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką dotyczącą cookies. Zamknij