Europejski Fundusz Rolny na rzecz rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.

Operacja mająca na celu sprawne wdrażanie LSR, w tym realizacja Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków w ramach działania "wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji".

Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Przewidywane wyniki operacji: postęp w realizacji sprawnego wdrażania LSR.

Stowarzyszenie Kraina Szlaków Turystycznych Lokalna Grupa Działania

69-200 Sulęcin, ul. Lipowa 20D, tel. 505 318 320, rodzinnyraj@gmail.com

stronę odwiedziło

2272285 gości

Prace nad zmianą Kryteriów wyboru w ramach PROJEKTÓW GRANTOWYCH

(opublikowano: Poniedziałek 4 listopada 2019)

Zarząd Stowarzyszenie Kraina Szlaków Turystycznych - Lokalna Grupa Działania informuje o rozpoczęciu prac nad zmianami Lokalnych kryteriów wyboru dla przedsięwzięcia 1.2.1 Infrastruktur turystyczna lub rekreacyjna lub kulturalna w ramach PROJEKTÓW GRANTOWYCH.

W ramach wprowadzanych zmian proponuje sie aby "MInimalna liczba punktów, którą musi uzyskać operacja, aby mogła być wybrana do realizacji wynosi 60 punktów na 100 możliwych" została zmieniona na "MInimalna liczba punktów, którą musi uzyskać operacja, aby mogła być wybrana do realizacji wynosi 51 punktów na 100 możliwych".

Zmiana minimum punktowego jest odpowiedzą na sugestie organizacji pozarządowych. Obniżenie minimalnego poziomu punktów przyczyni się do sprawnego i efektywnego realizowania założeń LSR. 

Wzór Wspólnej karty oceny zgodności z kryteriami wyboru w ramach przedsięwcięcia 1.2.1 Infrastruktura turystyczna lub rekreacyjna lub kulturalna (granty) dostępna jest na str. www.kst-lgd.pl w zakładce PRZEDSIĘWZIĘCIA / KRYTERIA WYBORU W RAMACH PROW 2014-2020 - 1.2.1 Infrastruktura turystyczna i rekreacyjna lub pod linkiem http://www.kst-lgd.pl/files/ZAL-NR-4-DO-PROCEDURY-11-03-20191.pdf

Sugestie w powższej sprawie prosimy kierować drogą mailową na adres rodzinnyraj@gmai.com, a osoby chętne zapraszamy w dniu 12 listopada 2019 r.  w godz. 9.00 - 10.00 do wzięcia udziłu w konsultacjach społecznych do BIURA KST-LGD w Sulęcinie. 

 

facebook

wykonanie: gardziejewski.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką dotyczącą cookies. Zamknij