Rozstrzygnięcie konkursu ofert na wynajęcie sali oraz sprzętu na warsztaty pn.

(opublikowano: Piątek 18 maja 2012)

Dnia 15 maja 2012 r. upłynął termin składania ofert na wynajęcie lokalu oraz sprzętu na organizowane przez KST – LGD  warsztaty aktywizujące lokalnych młodzieżowych liderów "Biała Noc Kibica". Na ogłoszenie odpowiedziało tylko jeden oferent tj. Gimnazjum im. ks. Jana Twardowskiego w Torzymiu składając w regulaminowym czasie ofertę spełniającą wymagania formalne. Oferta opiewa na kwotę 3 585,00 zł.

Dnia 17 maja 2012 r. na posiedzeniu Zarządu Stowarzyszenia KST-LGD, Członkowie Zarządu wybrali jednogłośnie Gimnazjum im. ks. Jana Twardowskiego w Torzymiu jako miejsce organizacji warsztatów.