Ważne! Walne Zebranie

(opublikowano: Środa 7 października 2015)

W imieniu Zarządu zapraszam na posiedzenie Walnego Zebrania Członków Stowarzyszenia Kraina Szlaków Turystycznych – Lokalna Grupa Działania, które odbędzie się w dniu 15 października 2015 r. od godz. 16.30 w siedzibie Stowarzyszenia Kraina Szlaków Turystycznych - Lokalna Grupa Działania w Sulęcinie przy ul. Młynarskiej 1.

Harmonogram Walnego Zebrania:

1. Powitanie, przedstawienie przebiegu zebrania.

2. Podjęcie decyzji o trybie podejmowania uchwał przez Walne Zebranie.

3. Wybór przewodniczącego i protokolanta zebrania.

4. Zatwierdzenie przebiegu Walnego Zebrania.

5. Wprowadzenie zmian w Statucie Stowarzyszenia Kraina Szlaków Turystycznych – Lokalna Grupa Działania oraz podjęcie uchwały w sprawie zmian w Statucie Stowarzyszenia Kraina Szlaków Turystycznych – Lokalna Grupa Działania.

6. Wolne głosy i wnioski.

Wprowadzenie zmian wymuszają zapisy w dokumentacji programu PROW na lata 2014-2020. Wprowadzenie tych zmian umożliwi funkcjonowanie Stowarzyszenia KST-LGD w okresie programowania PROW 2014-2020.

Liczę na obecność!

Ilona Wojciechowska