Spotkania informacyjno-szkoleniowe dla potencjalnych Grantobiorców

Ośrodek Działaj Lokalnie
Stowarzyszenie Kraina Szlaków Turystycznych – Lokalna Grupa Działania
zaprasza mieszkańców gmin Sulęcin, Torzym, Ośno Lubuskie, Lubniewice, Krzeszyce, Bogdaniec, Lubiszyn, Kłodawa, Santok, Deszczno
do udziału w

SPOTKANIACH INFORMACYJNO - SZKOLENIOWYCH

dotyczących konkursu grantowego w ramach Programu
„Działaj Lokalnie IX edycja” 2017 r.

Nabór trwa od 1 maja do 31 maja 2017 r.

Zapraszamy przedstawicieli organizacji pozarządowych i grup nieformalnych zainteresowanych pozyskiwaniem środków do realizacji projektów, które zakładają współdziałanie mieszkańców do celów o charakterze dobra wspólnego.

HARMONOGRAM SPOTKAŃ:

• dla mieszkańców gmin: Santok, Deszczno, Kłodawa – spotkanie w dniu 12 maja
    2017 r. o godz. 16:30 w Gminnym Ośrodku Kultury w Santoku,
  • dla mieszkańców gmin: Sulęcin, Torzym, Lubniewice - spotkanie w dniu 11 maja 2017 r. o godz. 16:30 w Urzędzie Miejskim w Sulęcinie,
  • dla mieszkańców gmin: Ośno Lubuskie, Bogdaniec, Lubiszyn, Krzeszyce – spotkanie w dniu 11 maja 2017 r. o godz. 16:30 w Gminnym Ośrodku Kultury w Krzeszycach.

Dodatkowo zachęcamy potencjalnych Grantobiorców do konsultacji indywidualnych  prowadzonych w terminie 15 – 29.05.2017 r. w godzinach 8:30-15:30 w siedzibie Stowarzyszenia KST-LGD przy ul. Lipowej 20 d w Sulęcinie, telefonicznie pod nr 95 755 44 22 lub mailowo na adres rodzinnyraj@gmail.com.