69-200 Sulęcin, ul. Lipowa 20D, tel. 95 755 44 22, fax: 95 755 44 22, rodzinnyraj@gmail.com

Wyniki X edycji Działaj Lokalnie 2018!

W X edycji Programu „Działaj Lokalnie” do Stowarzyszenia Kraina Szlaków Turystycznych – Lokalna Grupa Działania wpłynęło 17 projektów, z czego 7 uzyskało dofinansowanie. Komisja Grantowa, w skład której weszło 6 osób reprezentujących różne środowiska, oceniała projekty pod względem kryteriów,które zakładają głównie osiągnięcie dobra wspólnego definiowanego jako ".

Dzialaj Lokalnie 2018 - szkolenia!

Ośrodek Działaj Lokalnie Stowarzyszenie Kraina Szlaków Turystycznych – Lokalna Grupa Działania zaprasza mieszkańców gmin Sulęcin, Torzym, Ośno Lubuskie, Lubniewice, Krzeszyce, Bogdaniec, Lubiszyn, Kłodawa, Santok, Deszczno do udziału w SPOTKANIACH INFORMACYJNO - SZKOLENIOWYCH dotyczących konkursu grantowego w ramach Programu „Działaj Lokalnie X edycja” 2018 r.

Rusza konkurs "Działaj Lokalnie " 2018!

Nabór wniosków o dotację w „Działaj Lokalnie X” w 2018 roku! TERMIN NABORU WNIOSKÓW O DOTACJĘ: wnioski można składać od 30 kwietnia do 30 maja 2018 r., do godziny 23:59. SPOSÓB SKŁADANIA WNIOSKÓW: wnioski można składać WYŁĄCZNIE ZA POMOCĄ GENERATORA WNIOSKÓW,który jest dostępny na www.

Konkurs „Opowiedz…” dla Grantobiorców X edycji Działaj Lokalnie

Stowarzyszenie Kraina Szlaków Turystycznych – Lokalna Grupa Działania ogłasza lokalny konkurs dla beneficjentów Programu "Działaj Lokalnie" pt. "Opowiedz...". Celem konkursu jest zachęcenie Grantobiorców do poszukiwania atrakcyjnych sposobów opowiadania o własnych działaniach i promowania inicjatyw wspieranych w ramach Programu Działaj Lokalnie.

Uroczyste podpisanie umów

W dniu 26 czerwca 2017 r. na Ośrodku Zielony Cypel w Lubniewicach odbyło się podpisanie umów dotacyjnych w ramach Programu „Działaj Lokalnie X” 2017 prowadzonego przez Stowarzyszenie Kraina Szlaków Turystycznych – Lokalna Grupa Działania.

Wyniki X edycji programu "Działaj Lokalnie"

W X edycji Programu „Działaj Lokalnie” do Stowarzyszenia Kraina Szlaków Turystycznych – Lokalna Grupa Działania wpłynęło 14 projektów, z czego 6 uzyskało dofinansowanie. Cztery zostaną zrealizowane na terenie Powiatu Gorzowskiego, a dwa na terenie Powiatu Sulęcińskiego.

Spotkania informacyjno-szkoleniowe dla potencjalnych Grantobiorców

Ośrodek Działaj Lokalnie Stowarzyszenie Kraina Szlaków Turystycznych – Lokalna Grupa Działania zaprasza mieszkańców gmin Sulęcin, Torzym, Ośno Lubuskie, Lubniewice, Krzeszyce, Bogdaniec, Lubiszyn, Kłodawa, Santok, Deszczno do udziału w SPOTKANIACH INFORMACYJNO - SZKOLENIOWYCH dotyczących konkursu grantowego w ramach Programu „Działaj Lokalnie IX edycja” 2017 r.

Podsumowanie Działaj Lokalnie 2016

27 lutego w świetlicy wiejskiej w Łupowie odbyła się Gala Podsumowująca IX edycję Programu Działaj Lokalnie. Na spotkaniu obecni byli przedstawiciele grup nieformalnych i organizacji pozarządowych, które realizowały projekty w 2016 r.

Konkurs „Opowiedz…” dla Grantobiorców Działaj Lokalnie

Podpisanie umów z Grantobiorcami

W dniu 22 czerwca 2016 r. w Domu Joannitów w Sulęcinie odbyło się podpisanie umów dotacyjnych w ramach Programu „Działaj Lokalnie IX” 2016 prowadzonego przez Stowarzyszenie Kraina Szlaków Turystycznych – Lokalna Grupa Działania.

Uroczyste podpisanie umów

Zapraszamy na uroczyste podpisanie umów dotacyjnych tegorocznej edycji programu „Działaj Lokalnie” IX Polsko Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce i Stowarzyszenie Kraina Szlaków Turystycznych – Lokalna Grupa Działania.

Zakończył się I nabór w Krainie Szlaków Turystycznych

31 maja 2016 r. zakończył się, trwający dwa miesiące, pierwszy nabór wniosków ogłoszony w ramach IX edycji Programu „Działaj Lokalnie współfinansowany ze środków Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności. W wyznaczonym terminie w Generatorze Wniosków Aplikacyjnych złożono 25 wniosków na łączną wnioskowaną kwotę 132 200,82 zł.

Ostatnie dni naboru w Krainie Szlaków Turystycznych!

Nabór wniosków na małe granty w Krainie Szlaków Turystycznych trwa do 31 maja 2016 roku. Do składania wniosków zapraszamy organizacje pozarządowe oraz grupy nieformalne z gmin: Sulęcin, Torzym, Lubniewice, Krzeszyce, Ośno Lubuskie, Bogdaniec, Lubiszyn, Kłodawa, Santok i Deszczno.