Wyniki X edycji Działaj Lokalnie 2018!

W X edycji Programu „Działaj Lokalnie” do Stowarzyszenia Kraina Szlaków Turystycznych – Lokalna Grupa Działania wpłynęło 17 projektów, z czego 7 uzyskało dofinansowanie.

Komisja Grantowa, w skład której weszło 6 osób reprezentujących różne środowiska, oceniała projekty pod względem kryteriów,które zakładają głównie osiągnięcie dobra wspólnego definiowanego jako "..wartości, z której mogą korzystać bez ograniczeń wszyscy członkowie danej społeczności, ale też wszyscy są za nią w jakiś sposób odpowiedzialni. A to oznacza, że aby dobro wspólne stworzyć, należy ze sobą współpracować".

Stowarzyszenie Kraina Szlaków Turystycznych  - Lokalna Grupa Działania po raz trzeci przyznała dotacje w ramach konkursu „Działaj Lokalnie”, gdyż od 2015 r. jest częścią ogólnopolskiej sieci Ośrodków Działaj Lokalnie, których zadaniem jest organizacja konkursu oraz animowanie okolicy, a także zachęcanie do podejmowania aktywności obywatelskiej na rzecz dobra wspólnego.

Szczególne podziękowania kierujemy do sponsorów naszego lokalnego konkursu grantowego, tj. KORMORAN Hotel *Resort & Spa, Ośrodek Wypoczynkowy LAGUNA, Auto Crew JURUĆ, Biuro Rachunkowe BEATA DOKURNO, BIURO PODRÓŻY BIKEPROTOUR.PL, Bank Spółdzielczy w Ośnie Lubuskim/Oddział Sulęcin.

Wybranym do dofinansowania organizacjom gratulujemy i życzymy udanej realizacji projektów.