Europejski Fundusz Rolny na rzecz rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.

Operacja mająca na celu sprawne wdrażanie LSR, w tym realizacja Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków w ramach działania "wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji".

Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Przewidywane wyniki operacji: postęp w realizacji sprawnego wdrażania LSR.

Stowarzyszenie Kraina Szlaków Turystycznych Lokalna Grupa Działania

69-200 Sulęcin, ul. Lipowa 20D, tel. 505 318 320, rodzinnyraj@gmail.com

stronę odwiedziło

3490670 gości

Zarząd LGD

(opublikowano: Czwartek 19 listopada 2015)

Prezes Ilona Wojciechowska – zawsze elegancka i taktowna. W swoim otoczeniu stara się stworzyć miłą atmosferę, potrafi wyciszyć napięcia i utemperować zbyt wybujałe temperamenty. Lubi towarzystwo, chętnie poznaje nowe miejsca i ludzi. Wyróżnia się silną osobowością, dlatego nie bez powodu pełni funkcję Wicedyrektora Gimnazjum w Torzymiu. 
 

 

 

Członek Zarządu Henryk Tokarczuk – niezwykle sympatyczny i pomocny. Nie lubi zatargów ani plotek. Aktywnie bierze udział we wszelkiego rodzaju przedsięwzięciach. Nie rzuca słów na wiatr.

 

 

 

Wiceprezes Wiesław Wiśniewski – dba o swoją opinię i cieszy się dużym uznaniem. Nigdy nie działa impulsywnie. Każdy nowy pomysł dokładnie analizuje, by wyeliminować ewentualne ryzyko. Na jego sympatię trzeba zasłużyć.

 

 

Wiceprezes Mariusz Florczak - niezwykle operatywny i aktywny. Prężnie działa w organizacjach pozarządowych w swojej gminie, Zawsze służy pomocą i radą dodając otuchy uśmiechem. 

Członek Zarządu Weronika Domarecka - twardo stąpa po ziemi, ale serce ma na dłoni. Lubi kontakty z ludźmi, w które wnosi spokój i optymizm.

facebook

wykonanie: gardziejewski.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką dotyczącą cookies. Zamknij