Stowarzyszenie Kraina Szlaków Turystycznych Lokalna Grupa Działania

69-200 Sulęcin, ul. Lipowa 20D, tel. 505 318 320, rodzinnyraj@gmail.com

Konkurs „Opowiedz…” dla Grantobiorców X edycji Działaj Lokalnie

Stowarzyszenie Kraina Szlaków Turystycznych – Lokalna Grupa Działania ogłasza lokalny konkurs dla beneficjentów Programu "Działaj Lokalnie" pt. "Opowiedz...".

Celem konkursu jest zachęcenie Grantobiorców do poszukiwania atrakcyjnych sposobów opowiadania o własnych działaniach i promowania inicjatyw wspieranych w ramach Programu Działaj Lokalnie. Na prace konkursowe czekamy w terminie od 29 grudnia 2017 roku do 31 stycznia 2018 r. Na zwycięzców czeka nominacja do etapu drugiego – ogólnopolskiego, organizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce.

Konkurs służy wyłonieniu, nagrodzeniu i promowaniu najlepszych przykładów twórczego pokazywania projektów Programu „Działaj Lokalnie”, a jego tematem jest wpływ Grantobiorców na aktywizację lokalnej społeczności oraz budowanie dobra wspólnego na terenie swojego działania.

Do konkursu mogą przystąpić beneficjenci Programu Działaj Lokalnie, którzy otrzymali dofinansowanie na realizację swoich projektów od Stowarzyszenia KST-LGD w 2017 roku.

Informacje, regulamin konkursu oraz poradnik dostępne są w załącznikach poniżej.    

facebook

wykonanie: gardziejewski.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką dotyczącą cookies. Zamknij