Konkurs "Opowiedz..." - etap lokalny

Stowarzyszenie Kraina Szlaków Turystycznych – Lokalna Grupa Działania ogłasza lokalny konkurs dla beneficjentów Programu "Działaj Lokalnie" pt. "Opowiedz...".

Celem konkursu jest zachęcenie Grantobiorców do poszukiwania atrakcyjnych sposobów opowiadania o własnych działaniach i promowania inicjatyw wspieranych w ramach Programu Działaj Lokalnie. Na prace konkursowe czekamy w terminie od 18 października do  14 grudnia 2018 r. Na zwycięzców czeka nominacja do etapu drugiego – ogólnopolskiego, organizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce.

Konkurs służy wyłonieniu, nagrodzeniu i promowaniu najlepszych przykładów twórczego pokazywania projektów Programu „Działaj Lokalnie”, a jego tematem jest wpływ Grantobiorców na aktywizację lokalnej społeczności oraz budowanie dobra wspólnego na terenie swojego działania.

Do konkursu mogą przystąpić beneficjenci Programu Działaj Lokalnie, którzy otrzymali dofinansowanie na realizację swoich projektów od Stowarzyszenia KST-LGD w 2018 roku.

Nagrodzone na etapie ogólnopolskim  prace można obejrzeć pod poniższym linkiem:

Informacje, regulamin konkursu oraz poradnik dostępne są w załącznikach poniżej.