Podpisanie umów z Grantobiorcami

W dniu 22 czerwca 2016 r. w Domu Joannitów w Sulęcinie odbyło się podpisanie umów dotacyjnych w ramach Programu „Działaj Lokalnie IX” 2016 prowadzonego przez Stowarzyszenie Kraina Szlaków Turystycznych – Lokalna Grupa Działania.

Umowy dotacyjne odebrali przedstawiciele 7 organizacji:

1. Stowarzyszenie Przyjaciół Wielowsi "Nasza wieś" na projekt pn. Turniej Żywych Piłkarzyków – 4520,00 zł,
2. Stowarzyszenie Przyjaciół Gminy Deszczno i grupa nieformalna „Ulim Razem” na projekt pn. Każdy jest pierwiastkiem otaczającego nas świata – 4400,00zł,
3. Stowarzyszenie Przyjaciół Zespołu Szkół Publicznych "Konwalia" w Ośnie Lubuskim na projekt pn. Na konwaliową nutę - warsztaty muzyczne Szkolnej Orkiestry Dziecięcej – 4500,00 zł,
4. Gminny Ośrodek Kultury w Santoku i grupa nieformalna Koło Gospodyń Wiejskich w Santoku na projekt pn. Serce santoczan – 6000,00 zł,
5. Stowarzyszenie Przyjaciół Szkoły Podstawowej im. Włodzimierza Korsaka w Jeninie i grupa nieformalna Rada Sołecka Sołectwa Łupowo na projekt pn. "Sportowe lato w Łupowie"
6. Inicjatywa Działaj Lokalnie pn, Drużyna Pozytywnych Działań na projekt pn. Park w Rybakowie - Miejsce Spotkań I Wypoczynku – 5000,00 zł,
7. Stowarzyszenie Integracja Pokoleń na projekt pn. Integracja pokoleń poprzez warsztaty kulinarne wraz z budową zaplecza kulinarnego we wsi Drzewce Kol. – 3400,00 zł.

Druga część spotkania przeznaczona została na szkolenie tegorocznych grantobiorców w zakresie realizacji projektów ze szczególnym uwzględnieniem kwestii finansowych i promocji programu. Spotkanie było również okazją do wzajemnego poznania, wszyscy koordynatorzy projektów przedstawili swoje organizacje oraz omówili swoje projekty.

Wszystkim grantobiorcom gratulujemy i dziękujemy za złożenia interesujących wniosków.