Wybrano projekty do realizacji w ramach Programu "Działaj Lokalnie IX"

W dniu 9 czerwca 2016 r. odbyło się posiedzenie Lokalnej Komisji Grantowej oceniającej wnioski złożone w ramach IX edycji Programu „Działaj Lokalnie” w Stowarzyszeniu Kraina Szlaków Turystycznych – Lokalna Grupa Działania.

Był to pierwszy nabór wniosków z programu „Działaj Lokalnie” ogłoszony przez Stowarzyszenie KST-LGD. Podczas naboru złożono 25 wniosków, z czego 7 otrzymało dotację. Środki na dotacje pochodzą od Polsko Amerykańskiej Fundacji Wolności i Akademii Rozwoju Filantropii w Polsce oraz lokalnego partnera.

Poniżej przedstawiamy zestawienie wniosków złożonych w ramach zakończonego naboru.. Zwycięskim grantobiorcom serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów przy realizacji projektów. Wkrótce podamy informację o terminie podpisania umów.