Europejski Fundusz Rolny na rzecz rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.

Operacja mająca na celu sprawne wdrażanie LSR, w tym realizacja Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków w ramach działania "wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji".

Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Przewidywane wyniki operacji: postęp w realizacji sprawnego wdrażania LSR.

Stowarzyszenie Kraina Szlaków Turystycznych Lokalna Grupa Działania

69-200 Sulęcin, ul. Lipowa 20D, tel. 505 318 320, rodzinnyraj@gmail.com

stronę odwiedziło

3458709 gości

KST - LGD na Krzeszyckiej Jesieni

(opublikowano: Wtorek 20 listopada 2012)

W dniu 7 października 2012r. rolnicy z całej gminy, ponad 40 wystawców i kilka tysięcy zwiedzających, wzięło udział w XVIII Międzynarodowej Wystawie Rolniczej „Krzeszycka Jesień” i dożynkach gminnych.

Jak na dożynki przystało, rolnicy, wystawcy oraz przedstawiciele sołectw i władz samorządowych przemaszerowali w kolorowym korowodzie , podczas którego można było podziwiać piękne wieńce dożynkowe. Nie zabrakło występów artystów ludowych oraz dzieci i młodzieży z krzeszyckich szkół, a także konkurencji sprawnościowych dla poszczególnych sołectw gminnych.

Honorowym gościem tegorocznej Krzeszyckiej Jesieni była p. Emilia Krakowska, aktorka znana m.in. z roli Jagny w „Chłopach”.

Na uroczystościach nie zabrakło również Stowarzyszenia Kraina Szlaków Turystycznych – Lokalna Grupa Działania, które na stoisku promocyjnym prezentowało dotychczasowy dorobek oraz udzielało informacji na temat aplikowania o środki PROW.

 

facebook

wykonanie: gardziejewski.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką dotyczącą cookies. Zamknij