OGŁOSZENIE O NABORZE WNIOSKÓW NR 3/2019 (PODEJMOWANIE DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ)

(opublikowano: Środa 12 czerwca 2019)

Stowarzyszenie Kraina Szlaków Turystycznych - Lokalna Grupa Działania ogłasza Nabór nr 3/2019 dla przedsięwzięcia 1.1.1 Podejmowanie działalności gospodarczej.

Ogłoszenia oraz niezbędne załączniki znajdują się poniżej oraz w zakładce NABORY WNIOSKÓW

OSOBY ZAINTERESOWANYCH ZŁOŻENIEM WNIOSKU O PRZYZNAIE POMOCY W RAMACH NABORU NR 3/2019 ZAPRASZAMY NA SZKOLENIE.

Tematyka: Zasady wypełniania dokumentacji aplikacyjnej i rozliczeniowej w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego PROW 2014-2020 na operacje w ramach Podejmowania działalności gospodarczej dla naboru nr 3/2019.

Termin i miejsce: 24 czerwca 2019 r., godz. 16:00, Gminny Ośrodek Kultury „Pod Morwą” w Lubniewicach, ul. Jana Pawła II 51 B

Uwaga!

Udział w szkoleniu będzie uznawany jako spełnienie kryterium zgodności z kryteriami wyboru dla powyższego przedsięwzięcia, które brzmi: "Wnioskodawca uczestniczył : 1. w doradztwie indywidualnym w Biurze LGD: 7 pkt, 2. w szkoleniach organizowanych przez LGD: 3pkt. 3. w doradztwie indywidualnym i w szkoleniach:  10 pkt.”.