Konkurs fotograficzny rozstrzygnięty !

(opublikowano: Poniedziałek 8 grudnia 2014)

Wdniu 5 gryudnia 2014 r. w Domu Joannitów w Sulęcinie odbyło się rozstrzygnięcie konkursu fotograficznego zorganizowanego przez KST-LGD pn. "Krajobrazy z terenu  Stowarzyszenia Kraina SzlakówTurystycznych - Lokalna Grupa Działania". Ogłoszenie wyników było jednocześnie inauguracją wystawy prac konkursowych. Komisja w składzie: Stefan Wiernowolski, Piotr Chara i Waldek Handzlewicz dokonała oceny prac i postanowiła przyznać następujące miejsca: w kategorii uczniowie szkół podstawowych, gimnazjum, szkół średnich: Grand Prix - Anna Zadarska, I miejsce - Joanna Domagała, II miejsce - Natalia Bachleda, III miejsce - Anna Kulossa; w kategorii "pozostali" - Grand Prix - Przemysław Mielczarek, I miejsce - Anna Gabryś, II miejsce - Piotr Kozioł, III miejsce - Anna Kozioł. Zwycięzcy otrzymali cenne nagrody, a wszyscy uczestnicy upominki oraz pamiątkowe dyplomy. Gratulujemy umiejętności spostrzegania piękna przyrody i terenu naszego LGD !!!

Wszystkie konkursowe prace będzie można obejrzeć w Domu Joannitów na I piętrze do końca grudnia br. Serdecznie zapraszamy!!!