Europejski Fundusz Rolny na rzecz rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.

Operacja mająca na celu sprawne wdrażanie LSR, w tym realizacja Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków w ramach działania "wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji".

Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Przewidywane wyniki operacji: postęp w realizacji sprawnego wdrażania LSR.

Stowarzyszenie Kraina Szlaków Turystycznych Lokalna Grupa Działania

69-200 Sulęcin, ul. Lipowa 20D, tel. 505 318 320, rodzinnyraj@gmail.com

stronę odwiedziło

3404919 gości

Posiedzenie Rady w celu ponownej oceny operacji.

(opublikowano: Wtorek 21 października 2014)


W związku z wpłynięciem odwołania od decyzji Rady w sprawie oceny operacji dla  działania „Tworzenie i rozwój mikroprzedsiębiorstw" informuje się, że posiedzenie Rady w celu ponownej oceny operacji odbędzie się w dniu 29.10.2014r. (środa) od godz. 10.00. w siedzibie Stowarzyszenia KST-LGD w Sulęcinie.

 

Przewidywany program Posiedzenia.

 

1.      Rozpoczęcie posiedzenia – powitanie.

2.      Wybór sekretarzy posiedzenia/komisji skrutacyjnej

3.      Przedstawienie porządku obrad.

4.   Przedstawienie listy operacji wg kolejności rejestracji odwołań w ramach działania 4.1/413 Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju dla operacji, które odpowiadają warunkom przyznania pomocy w ramach działania ,,,Tworzenie i rozwój mikroprzedsiębiorstw”.

5.     Ponowna ocena operacji, co do której wpłynęło odwołanie w ramach działania 4.1/413 Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju dla operacji, które odpowiadają warunkom przyznania pomocy w ramach działania ,,,Tworzenie i rozwój mikroprzedsiębiorstw”.

 

6.    Podjęcie uchwały  w sprawie listy ocenianych operacji w ramach działania 4.1/413 Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju dla operacji, które odpowiadają warunkom przyznania pomocy w ramach działania ,,,Tworzenie i rozwój mikroprzedsiębiorstw”.

7.     Podjęcie uchwał  w sprawie listy operacji wybranych do finansowania i listy operacji niewybranych do finansowania w ramach działania 4.1/413 Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju dla operacji, które odpowiadają warunkom przyznania pomocy w ramach działania ,,Tworzenie i rozwój mikroprzedsiębiorstw,”.

                 8 .  Sprawy różne.

facebook

wykonanie: gardziejewski.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką dotyczącą cookies. Zamknij