Europejski Fundusz Rolny na rzecz rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.

Operacja mająca na celu sprawne wdrażanie LSR, w tym realizacja Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków w ramach działania "wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji".

Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Przewidywane wyniki operacji: postęp w realizacji sprawnego wdrażania LSR.

Stowarzyszenie Kraina Szlaków Turystycznych Lokalna Grupa Działania

69-200 Sulęcin, ul. Lipowa 20D, tel. 505 318 320, rodzinnyraj@gmail.com

stronę odwiedziło

3539223 gości

Spływ kajakowy w ramach projektu PROWadzi Lubuskie na bis

(opublikowano: Wtorek 11 czerwca 2024)

W dniu 8.06.2024r. odbył się spływ kajakowy na trasie Lisia Polana  - Skwierzyna, który był imprezą turystyczno-krajoznawczą skierowaną do miłośników aktywnego wypoczynku w ramach projektu współpracy 7 Lokalnych Grup Działania województwa lubuskiego, pt. „PROWadzi Lubuskie na bis”.

Pogoda sprzyjała, nurt Obry sam pchał kajaki do mety a przepiękne okoliczności przyrody umilały czas na wodzie. Współpraca przy wodnych przeszkodach sprzyjała integracji uczestników, która potem przeniosła się na stały ląd podczas wspólnego posiłku. Dzień był aktywny i przyjemny. Chcemy więcej takich działań!

Operacja „ PROWadzi Lubuskie na bis” współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 19 „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER”. Poddziałanie 19.3 „Przygotowanie i realizacja działań w zakresie współpracy z lokalną grupą działania” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

 

facebook

wykonanie: gardziejewski.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką dotyczącą cookies. Zamknij