Europejski Fundusz Rolny na rzecz rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.

Operacja mająca na celu sprawne wdrażanie LSR, w tym realizacja Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków w ramach działania "wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji".

Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Przewidywane wyniki operacji: postęp w realizacji sprawnego wdrażania LSR.

Stowarzyszenie Kraina Szlaków Turystycznych Lokalna Grupa Działania

69-200 Sulęcin, ul. Lipowa 20D, tel. 505 318 320, rodzinnyraj@gmail.com

stronę odwiedziło

3458727 gości

Wirtualne spacery po LUBTURZE

(opublikowano: Piątek 18 stycznia 2013)

 

 

Zapraszamy do odwiedzania strony lubtur.pl, która jest efektem projektu współpracy Stowarzyszenia „LGD Działaj z Nami” oraz Stowarzyszenia Kraina Szlaków Turystycznych – Lokalna Grupa Działania.

Na stronie lubtur.pl znajdą Państwo informacje o lokalnych zasobach (turystycznych, przyrodniczych i kulturowych) istotnych i interesujących z punktu widzenia turysty. Strona internetowa, oprócz atrakcji turystycznych o szerokim wachlarzu tematycznym, zawiera również informacje o usługach hotelarskich, gastronomicznych oraz o wszelkich imprezach cyklicznych.

Nowością na stronie są, łączące teren dwóch LGD, szlaki turystyczne o zachęcających nazwach, takich jak: „Rządzone habitem”, „Słoneczne plaże”, „Zamki, dwory i pałace”, „Bunkry, tamy, mosty”, „Prowincja zapomniana” i „Wędrówki melancholijne". Wirtualne wycieczki po czterech z wyżej wymienionych szlaków dostępne są w zakładce „Panoramy”.

Zapraszamy do wirtualnego i realnego zwiedzania obszaru LUBTUR.

facebook

wykonanie: gardziejewski.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką dotyczącą cookies. Zamknij