Europejski Fundusz Rolny na rzecz rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.

Operacja mająca na celu sprawne wdrażanie LSR, w tym realizacja Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków w ramach działania "wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji".

Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Przewidywane wyniki operacji: postęp w realizacji sprawnego wdrażania LSR.

Stowarzyszenie Kraina Szlaków Turystycznych Lokalna Grupa Działania

69-200 Sulęcin, ul. Lipowa 20D, tel. 505 318 320, rodzinnyraj@gmail.com

stronę odwiedziło

2648520 gości

Informacja dotycząca naboru wniosków - podejmowanie działalności gospodarczej

(opublikowano: Środa 21 kwietnia 2021)

Szanowni Państwo, 

zgodnie z harmonogramem planowanych naborów wniosków o udzielenie wsparcia na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność, na I półrocze 2021 r. zaplanowany został nabór wniosków dla przedsięwzięcia 1.1.1 Podejmowanie działalności gospodarczej.

Nabór nie został jeszcze ogłoszony, jednak w ramach działań informacyjno - promocyjnych oraz szkoleniowych przygotowaliśmy dla Państwa materiał poświęcony głównym zagadnieniom związanym z ww. przedsięwzięciem. 

W materiale znajdą Państwo wszystkie niezbędne informacje na temat warunków przyznania pomocy, naboru wniosków, przygotowania wniosku o przyznanie pomocy, formy wsparcia oraz postępowania w celu osiągnięcia głównego celu operacji, czyli założenia własnej firmy.

W odniesieniu do prezentacji informujemy, że zagadnienie kwalifikowalności poszczególnych kosztów operacji rozpatrywane jest wyłącznie w kontekście konkretnej operacji, która ma swój cel, zakres i specyfikę. Zakres ponoszonych kosztów, które mogą zostać uznane za kwalifikowalne jest więc sprawą indywidualną, na którą wpływa szereg obiektywnych czynników. 

Zachęcamy do zapoznania się z materiałem!

 

 

 

facebook

wykonanie: gardziejewski.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką dotyczącą cookies. Zamknij