MAŁE GRANTY -SPOTKANIA INFORMACYJNO - PROMOCYJNE

(opublikowano: Wtorek 8 maja 2018)

W związku z planowanym naborem wniosków o udzielenie wsparcia w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 Zarząd Stowarzyszenia Kraina Szlaków Turystycznych – Lokalna Grupa Działania zaprasza na spotkania informacyjno – promocyjne.

Na spotkaniu zostaną omówione m.in.:

• Podstawowe aspekty prawne związane z ubieganiem się o dotacje,
  • Tryb wyboru projektów do finansowania,
  • Sposób finansowania,
  • Podstawowe zobowiązania umowne.

Harmonogram spotkań:

• Gmina Deszczno – spotkanie w dniu 14 maja 2018 r. o godz.16:30 w Sali Sesyjnej w Urzędzie Gminy Deszczno,
  • Gmina Kłodawa – spotkanie w dniu 15 maja 2018 r. o godz. 17:00 w Gminnej Bibliotece Publicznej w Kłodawie,
  • Gmina Ośno Lubuskie– spotkanie w dniu 16 maja 2018 r. o godz. 17:00 w Sali Rajców w Ratuszu,
  • Gmina Sulęcin - spotkanie w dniu 17 maja 2018 r. o godz. 17:0 w Sali Konferencyjnej w Urzędzie Miejskim w Sulęcinie.

Do udziału w spotkaniu zapraszamy przedstawicieli organizacji pozarządowych,
w szczególności posiadających osobowość prawną.