3419299 gości

POSZUKUJEMY WYKONAWCY FOTOREPORTAŻU Z JARMARKU SMAKOSZA

(opublikowano: Środa 20 sierpnia 2014)

W dniu 14 września 2014r. podczas Krzeszyckiej Jesieni odbędzie się VI edycja Jarmarku Smakosza, którego organizatorem jest KST-LGD. Dla uwiecznienia kolejnego Jarmarku poszukujemy osoby, która wykona fotoreportaż z imprezy składający się z  conajminiej 100 zdjęć ukazujących Wioskę Smakosza, tj. drużyn biorących udział w konkursie kulinarnym, potraw, uczestników małej szkoły gotowania, gier i zabaw. Wykonane zdjęcia powinny być w jakości nadającej się do druku zapisane w wersji elektronicznej w formacie JPG, dostarczone do KST-LGD w dwóch kopiach zapisanych na płycie CD/DVD.

KST-LGD zastrzega sobie prawo do publikacji zdjęć na stronach internetowych oraz publikacjach wydawanych przez Stowarzyszenie.

Osoby zainteresowane wykonaniem fotoreportażu proszone są o składanie swoich ofert cenowych wraz z CV (wykazanie doświadczenia w realizacji podobnych przedsięwzięć) za pośrednictwem: poczty elektronicznej na adres: rodzinnyraj@gmail.com , faksem na nr 95 755 44 22,  poczty, kuriera lub też dostarczona osobiście na  adres: Stowarzyszenie Kraina Szlaków Turystycznych – Lokalna Grupa Działania, ul. Młynarska 1, 69-200 Sulęcin.

Termin złożenia oferty do dnia 27 sierpnia 2014 r.  do godz. 15.00.