Posiedzenie Rady

(opublikowano: Czwartek 15 kwietnia 2010)

6 kwietnia 2010 r. zakończył się nabór wniosków o przyznanie pomocy w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013, działanie 4.1/413 - Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju. Do biura Stowarzyszenia wpłynęły 3 wnioski, z czego 1 na działanie "Różnicowanie w kierunku działalności nierolniczej", a 2 na  "Tworzenie i rozwój mikroprzedsiębiorstw". Ocena wniosków odbędzie się 22 kwietnia 2010 r. o godz. 14:00 w Gminnym Centrum Informacji przy ul. Mickiewicza 54 w Bogdańcu.

Porządek obrad:

1. Przedstawienie listy operacji według kolejności zarejestrowania w ramach działania 4.1/413 wdrażanie lokalnych strategii rozwoju dla operacji, które odpowiadają warunkom przyznania pomocy w ramach działania ,,Tworzenie i rozwój mikroprzedsiebiorstw”.
  2. Ocena operacji według kolejności zarejestrowania w ramach działania 4.1/413 wdrażanie lokalnych strategii rozwoju dla operacji, które odpowiadają warunkom przyznania pomocy w ramach działania ,, Tworzenie i rozwój mikroprzedsiebiorstw”.
  3. Podjęcie uchwały w sprawie kolejności operacji na liście rankingowej w ramach działania 4.1/413 wdrażanie lokalnych strategii rozwoju dla operacji, które odpowiadają warunkom przyznania pomocy w ramach działania ,, Tworzenie i rozwój mikroprzedsiebiorstw”.
  4. Przedstawienie listy operacji według kolejności rejestracji w ramach działania 4.1/413 wdrażanie lokalnych strategii rozwoju dla operacji, które odpowiadają warunkom przyznania pomocy w ramach działania ,,Różnicowanie w kierunku działalności nierolniczej”.
  5. Ocena operacji według kolejności rejestracji w ramach działania 4.1/413 wdrażanie lokalnych strategii rozwoju dla operacji, które odpowiadają warunkom przyznania pomocy w ramach działania ,,Różnicowanie w kierunku działalności nierolniczej”.
  6. Podjęcie uchwały w sprawie kolejności operacji na liście rankingowej w ramach działania 4.1/413 wdrażanie lokalnych strategii rozwoju dla operacji, które odpowiadają warunkom przyznania pomocy w ramach działania ,,Różnicowanie w kierunku działalności nierolniczej”.
  7. Sprawy różne.