Sulęcin – szkolenie dla JST i NGO

(opublikowano: Piątek 9 maja 2014)

UWAGA !!!

TERMIN REKRUTACJI MINĄŁ ALE SĄ JESZCZE WOLNE MIEJSCA.

Sulęcin – szkolenie dla JST i NGO

Spotkanie jest okazją do pokazania efektów realizacji projektu  „go NGO!” Chcemy przekazać uczestnikom gotowe standardy w 3 obszarach tematycznych, związanych z funkcjonowaniem organizacji pozarządowych oraz współpracy NGO z samorządem. Przyjdź i dowiedz się jak trwale i skutecznie współpracować.

Termin: 13 maja, godz. 8:30 – 15:30

Miejsce: Urząd Miejski, Sulęcin

Organizatorzy: Fundacja na rzecz Collegium Polonicum, Organizacja Pracodawców Ziemi Lubuskiej

Prowadzący: Adam Szulczewski

Tematyka: „Samorząd, NGO – zasady, standardy, Kodeks Współpracy”

Jak się zgłosić?

Aby się zgłosić należy dostarczyć komplet dokumentów (formularz i umowa) osobiście, pocztą, faxem lub drogą elektroniczną na adres:

Organizacja Pracodawców Ziemi Lubuskiej

Oddział we Wschowie

Beata Przybylska
Przedstawiciel Regionalny
67-400 Wschowa
ul. Niepodległości 3A
kom. +48 884 782 630
b.przybylska@opzl.pl
www.opzl.pl

Na zgłoszenia czekamy do 8 maja 2014r.

Uczestnictwo w szkoleniach jest bezpłatne! Zapewniamy komplet materiałów szkoleniowych oraz całodzienne wyżywienie.

Więcej na www.go-ngo.pl, w zakładce Szkolenia powiatowe

Szkolenie organizowane jest w ramach  projektu „go NGO!”, który jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.