Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia KST-LGD

(opublikowano: Środa 15 lutego 2017)

W imieniu Zarządu zapraszam na posiedzenie Walnego Zebrania Członków Stowarzyszenia Kraina Szlaków Turystycznych – Lokalna Grupa Działania, które odbędzie się w dniu 27 lutego 2017 r. od godz. 17.00 w świetlicy wiejskiej w Łupowie, gmina Bogdaniec.

Proponowany następujący przebieg zebrania:

1.       Powitanie Członków, ustalenie quorum, przedstawienie celów Walnego Zebrania.

2.       Podjęcie decyzji o trybie podejmowania uchwał przez Walne Zebranie.

3.       Wybór przewodniczącego i protokolanta zebrania.

4.       Zatwierdzenie przebiegu Walnego Zebrania.

5.     Przeprowadzenie wyborów uzupełniających skład Komisji Rewizyjnej (przeprowadzenie wyborów możliwe jest wyłącznie przy zachowaniu quorum).

6.       Podjęcie Uchwały w sprawie uzupełnienia składu Komisji Rewizyjnej.

7.       Wolne głosy i wnioski.

8.       Zakończenie Walnego Zebrania.

Przeprowadzenie wyborów uzupełnienia składu Komisji Rewizyjnej jest niezbędne do funkcjonowania Stowarzyszenia. Dlatego liczę na Państwa obecność.

Po zakończeniu Walnego Zebrania (ok. godz. 18.00) serdecznie zapraszam wszystkich członków Stowarzyszenia na Galę podsumowującą IX edycję programu Działaj Lokalnie.

Ilona Wojciechowska