(opublikowano: Niedziela 30 października 2011)

W czwartek, 20 października 2011 r. w Gminnym Ośrodku Kultury „Pod Morwą” w Lubniewicach, odbyło się spotkanie Komisji Konkursowej rozstrzygające pierwszą edycję konkursu pt. „Mój wolontariat”.

Na konkurs wpłynęło 37 prac. Komisja Konkursowa pod przewodnictwem Małgorzaty Chołuj  postanowiła przyznać następujące nagrody:

W kategorii prace plastyczne:
• I miejsce i nagrodę rzeczową na kwotę 400 zł dla Dominiki Dziejak l.14 z Torzymia,
• II miejsce i nagrodę rzeczową na kwotę 200 zł dla Adriana Stoczewskiego l.14 z Torzymia
• III miejsce i nagrodę rzeczową na kwotę 100 zł dla Sandry Maciejewskiej l.14 z Torzymia;

W kategorii prace literackie:
• I miejsce i nagrodę rzeczową na kwotę 300 zł dla Moniki Bełej, l. 14 z Krzeszyc,
• II miejsce i nagrodę rzeczową na kwotę 200 zł dla Bartosza Przybyły, l. 15 z Krzeszyc,
• III miejsce i nagrodę rzeczową na kwotę 100 zł dla Katarzyny Soleckiej, l. 15 z Gądkowa Małego;

W kategorii prace fotograficzne:
• I miejsce i nagrodę rzeczową na kwotę 400 zł dla Aleksandry Golańskiej l. 15 z Bogdańca,
• II miejsce i nagrodę rzeczową na kwotę 200 zł dla Adriana Kaliszaka l.15 z Boczowa,
• III miejsce i nagrodę rzeczową na kwotę 100 zł dla Zuzanny Kosmali z Ostrowia.

O szczegółach przebiegu konkursu przeczytać można w protokole z posiedzenia Komisji Konkursowej.

Uroczystość wręczenia nagród odbędzie się 23 listopada br. w Torzymiu podczas Walnego Zebrania Członków Stowarzyszenia Kraina Szlaków Turystycznych – Lokalna Grupa Działania.

Zwycięskie prace fotograficzne można obejrzeć w zakładce Galeria.

Wszystkim uczniom biorącym udział w konkursie oraz ich opiekunom serdecznie dziękujemy.