ZAPROSZENIE NA POSIEDZENIE WALNEGO ZEBRANIA CZŁONKÓW STOWARZYSZENIA KRAINA SZLAKÓW TURYSTYCZNYCH - LOKALNA GRUPA DZIAŁANIA

(opublikowano: Wtorek 7 listopada 2017)

W imieniu Zarządu zapraszam na posiedzenie Walnego Zebrania Członków Stowarzyszenia Kraina Szlaków Turystycznych – Lokalna Grupa Działania, które odbędzie się 16 listopada 2017 r. w świetlicy w Przemysławiu  (gmina Krzeszyce).

Walne Zebranie zaplanowaliśmy w dwóch częściach od godz. 17.00

Proponujemy następujący przebieg zebrania:

1. Powitanie Członków, ustalenie quorum, przedstawienie celów Walnego Zebrania.

2. Podjęcie decyzji o trybie podejmowania uchwał przez Walne Zebranie.

3. Wybór przewodniczącego i protokolanta zebrania.

4. Zatwierdzenie przebiegu Walnego Zebrania.

5. Podjęcie uchwały w sprawie składek członkowskich na rok 2018 oraz korekta uchwały w sprawie składek na rok 2017.

6. Przedstawienie zmian w Lokalnej Strategii Rozwoju.

7. Przedstawienie zmian w Regulaminie Rady i podjęcie uchwały w sprawie tych zmian.

8. Podsumowanie głównych działań w latach 2012 - 2017 r.; dyskusja plenarna.

PRZERWA KAWOWA

9. Przedstawienie protokołu Komisji Rewizyjnej: dyskusja plenarna

10. Podjęcie uchwały  w sprawie  udzielenia absolutorium funkcjonującemu Zarządowi.

11. Przedstawienie procedury wyboru  do organów władz Stowarzyszenia (wybór członków Zarządu i Komisji   Rewizyjnej)

12. Wybór Komisji Skrutacyjnej.

13. Wybór członków Zarządu.

14. Wybór członków Komisji Rewizyjnej.

15. Podjęcie uchwały  w sprawie wyboru członków Zarządu

16. Podjęcie uchwały w sprawie wyboru członków Komisji Rewizyjnej.

17. Wolne głosy i wnioski.

Prezes Ilona Wojciechowska

W imieniu członków  Stowarzyszenia ,,Aktywni Mieszkańcy Przemysławia"  zapraszam również na obiad, który będzie serwowany od godziny 16.45  oraz na słodki poczęstunek w czasie spotkania.