Zaproszenie na spotkania warsztatowe ,,Decydujmy Razem"

(opublikowano: Piątek 16 września 2022)

Szanowni Państwo,
serdecznie zapraszamy na spotkania warsztatowe ,,Decydujmy Razem". Zbierzemy od Państwa informacje, które zostaną umieszczone w Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia Kraina Szlaków Turystycznych – Lokalna Grupa Działania. Zapisy z tego dokumentu będą podstawą do przyznawania dofinansowania Państwa działań w latach 2024 – 2027.
Podczas warsztatów chcemy uzyskać od Państwa informacje dotyczące mocnych i słabych stron obszaru, na którym mieszkacie. Zdefiniujemy problemy gminy, które chcielibyście Państwo za pomocą działań finansowanych przez nasze stowarzyszenie usunąć lub zmniejszyć ich uciążliwość. Podacie też Państwo listę działań, które sprawią, że w Waszej Gminie będzie się szczęśliwiej żyło, satysfakcjonująco pracowało i ciekawie wypoczywało.
Z doświadczenia już wiemy, że tworzony obecnie dokument może stać się odzwierciedleniem Państwa potrzeb rozwojowych. Dlatego wysłuchamy każdego uczestnika spotkania, każda propozycja działania zostanie zapisana i uwzględniona. Sprawmy, by Lokalna Strategia Stowarzyszenia Kraina Szlaków Turystycznych – Lokalna Grupa Działania funkcjonowała w następnych latach tylko po to, by realizować Państwa oczekiwania.
termin spotkania dla przedstawicieli sektora publicznego 27.09 godz. 16.30
termin spotkania dla przedstawicieli sektora  społecznego 4.10. godz. 16.30
termin spotkania dla przedstawicieli sektora  gospodarczego 11.10. godz. 16.30
Miejscem spotkań  dla wszystkich terminów jest Sala Narad Starostwa Powiatowego, Sulęcin, ul. Lipowa 18