Europejski Fundusz Rolny na rzecz rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.

Operacja mająca na celu sprawne wdrażanie LSR, w tym realizacja Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków w ramach działania "wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji".

Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Przewidywane wyniki operacji: postęp w realizacji sprawnego wdrażania LSR.

Stowarzyszenie Kraina Szlaków Turystycznych Lokalna Grupa Działania

69-200 Sulęcin, ul. Lipowa 20D, tel. 505 318 320, rodzinnyraj@gmail.com

stronę odwiedziło

2653675 gości

aktualności

Aktualizacja Lokalnej Strategii Rozwoju !

Zarząd Stowarzyszenia Kraina Szlaków Turystycznych Lokalna Grupa Działania informuje o przystąpieniu do aktualizacji Lokalnej Strategii Rozwoju Krainy Szlaków Turystycznych do 2023 r. Dokonanie zmian podyktowane jest Rozporządzeniem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi z dnia 2 września 2020 r.

Rozstrzygnięcie naborów na wolne stanowiska pracy

W związku z zakończoną procedurą naboru na wolne stanowiska pracy, Zarząd Stowarzyszenia Kraina Szlaków Turystycznych - Lokalna Grupa Działania inforuje, że na stanowisko Kierownika bura została wybrana Pani Joanna Ciesielska a na Koordynatora budowania współpracy partnerskiej wybrano Panią Ilonę Wojciechowską.

Uwaga biuro zamknięte !

Dnia 17 sierpnia 2020 r. biuro Stowarzyszenia Kraina Szlaków Turystycznych - Lokalna Grupa Działania będzie zamknięte. Dodatkowy dzień wolny od pracy przysługuje w zamian za Święto przypadające w dniu 15 sierpnia 2020 r.

Uwaga zamkniecie biura

Informujemy, że w dniu 13 sierpnia 2020 r. biuro Stowarzyszenia Kraina Szlaków Turystycznych - Lokalna Grupa Działania będzie czynne do godz. 14:00 z powodu organizacji Walnego Zebrania Członków Stowarzyszenia KST-LGD w Lubniewicach.

Ruszamy z akcją #zabierz5zlasu!

Jednym z najpiękniejszych i największych bogactw naszego regionu są lasy. Coraz częściej jednak w trawie, rowach czy na polankach znajdujemy ,,kwiatki śmieci”, które ktoś zostawił z niewiedzy, z bezmyślności czy najzwyczajniejszego lenistwa.

Koniec pracy zdalnej :)

Informujemy, że od dnia 1 czerwca 2020 r. biuro KST-LGD będzie otwarte w: poniedziałek 7:30 - 16:00 wtorek 7:30 – 16:00 środa 7:30 – 15:30 czwartek 7:30 - 17:00 piątek 7:30 - 13.00. Zapraszamy

Wyniki naboru nr 1/2020/G

Rada Stowarzyszenia Kraina Szlaków Turystycznych - Lokalna Grupa Działania zakończyła procedurę wyboru wniosków w ramach naboru nr 1/2020/G dla przedsięwzięcia Infrastruktura turystyczna lub rekreacyjna lub kulturalna w ramach projektów grantowych. W załacznikach znajduje się Protoków z posiedzenia rady z dnia 11 maja 2020 r.

Ważny komunikat dla Beneficjentów

W załączeniu zamieszczamy pismo Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi dotyczące zobowiązań Beneficjentów realizujących operacje w ramach poddziałania 19.2 "Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społecznośc" objętego PROW na lata 2014-2020, w tym: - zobowiązanie do realizacji operacji w określonym terminie, - zobowiązanie do podlegania ubezpieczeniom społecznym, zarówno przy samozatrudnieniu, jak i przy zatrudnieniu pracowników w ramach 19.

Rusza konkurs "Działaj Lokalnie 2020"

Ośrodek Działaj Lokalnie Stowarzyszenie Kraina Szlaków Turystycznych – Lokalna Grupa Działania, ogłasza kolejną edycję Programu Działaj Lokalnie. Wnioski do Działaj Lokalnie 2020 należy składać wyłącznie poprzez generator wniosków dostępny na stronie www.

Tarcza Antykryzysowa - wsparcie z ZUS

Szanowni Państwo, 1 kwietnia wchodzą w życie regulacje zwane Tarczą Antykryzysową. ZUS wspiera rozwiązania, które mają zapobiegać epidemii koronawirusa i realizuje postanowienia związane z Tarczą Antykryzysową. Poniżej link, gdzie znajdą Państwo „kompendium” wiedzy na temat uprawnień dla samozatrudnionych, zleceniobiorców i wykonawców dzieła, firm zgłaszających do 9 ubezpieczonych i innych firm.

Uwaga - zmiana organizacji pracy biura

W ZWIĄZKU Z ZAISTNIAŁĄ SYTUACJĄ EPIDEMIOLOGICZNĄ I KONIECZNOŚCIĄ ZACHOWANIA SZCZEGÓLNYCH ŚRODKÓW OSTROŻNOŚCI, PRACOWNICY BIURA KST-LGD Z DNIEM 19.03.2020 R. PRACOWAĆ BĘDĄ W TRYBIE PRACY ZDALNEJ. PROSIMY O KONTAKT TELEFONICZNY POD NR TEL.

Aktualizacja Lokalnej Strategii Rozwoju

Szanowni Państwo w związku z zatwierdzeniem przez Komisję Europejską w dniu 16 grudnia 2019 r. zmiany PROW na lata 2014-2020, w wyniku której zwiększony został budżet działania LEADER, Stowarzyszenie Kraina Szlaków Turystycznych - Lokalna Grupa Działania ma możliwość otrzymania 810 000,00 zł w postaci bonusa z przeznaczeniem na wsparcie operacji w ramach rozwoju lokalnego kerowanego przez społeczność (LSR).

Uwaga zmiana organizacji pracy biura

Szanowni Państwo, W związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną oraz koniecznością zapobieżenia rozprzestrzeniania się koronawirusa, a co za tym idzie potrzebą ograniczania bezpośrednich kontaktów, w trosce o bezpieczeństwo Państwa zachęcam do korzystania z rozwiązań nie wymagających osobistej wizyty w Biurze Stowarzyszenia Kraina Szlaków Turystycznych - Lokalna Grupa Działania.

Uwaga !!

W związku z wyjazdem słuzbowym pracowników biura LGD w dniu 4 marca 2020 r. biuro będzie zamknięta w godz.9:00-13:00. Prosimy o kontakt telefoniczny pod nr tel: 604 954 792 i 505 318 320.

Uwaga!!!

W związku z wyjazdem służbowym pracowników biura LGD, biuro w dniu 28 lutego 2020 r. będzie czynne do godz. 8.00. Prosimy o kontakt telefoniczny pod nr: 604 954 792 i 505 318 320.

OGŁOSZENIE O NABORZE WNIOSKÓW NR 1/2020/G (Infrastruktura turystyczna lub rekreacyjna lub kulturalna- PROJEKT GRANTOWY)

Stowarzyszenie Kraina Szlaków Turystycznych - Lokalna Grupa Działania ogłasza nabór Wniosków o powierzenie grantu: Nabór nr 1/2020/G dla przedsięwzięcia 1.2.1 Infrastruktura turystyczna lub rekreacyjna lub kulturalna. O powierzenie grantu w ramach ogłaszanych naborów mogą ubiegać się wyłącznie podmioty będące ORGANIZACJĄ POZARZĄDOWĄ POSIADAJĄCĄ OSOBOWOŚĆ PRAWNĄ, jeżeli siedziba tej organizacji lub jej oddział znajduje się na obszarze wiejskim objętym Lokalną Strategią Rozwoju Krainy Szlaków Turystycznych do 2023 roku.

Badanie ankietowe - "Oceń naszą pracę;)"

Szanowni Państwo, zwracamy się z uprzejmą prośbą o wypełnienie ANKIETY, dzięki której możliwe będzie uzyskanie informacji nt. poziomu wdrażania LSR, sposobu przekazywania informacji oraz pracy i funkcjonowania samego Stowarzyszenia Kraina Szlaków Turystycznych – Lokalna Grupa Działania.

Posiedzenie Rady

W dniu 25 listowada 2019 r. o godz. 8.00 w biurze KST-LGD odbędzie się Posiedzenie Rady Stowarzyszenia Kraina Szlaków Turystycznych - Lokalna Grupa Działania. Celem posiedzenia jest ocena i wybór operacji dla naboru wniosków nr 4/2019 dotyczącego "Rozwoju przedsiebiorstw".

UWAGA

W związku z realizacją projektu pn. Ścieżka edukacyjna - "Przystanek Zapylacze" biuro KST-LGD w dniu 17.10.2019 r. będzie czynne do godz. 14.40.

"Nadzwyczajne posiedzenie Rady KST-LGD"

W dniu 26 września 2019 r. o godz. 16 w biurze Stowarzyszenia Kraina Szlaków Turystycznych - Lokalna Grupa Działania w Sulęcinie odbędzie się nadzwyczajne posiedzenie Rady. Celem posiedzenia będzie rozpatrzenie protestów od wyników oceny operacji w naborze nr 3/2019.

«123456»

facebook

wykonanie: gardziejewski.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką dotyczącą cookies. Zamknij