Europejski Fundusz Rolny na rzecz rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.

Operacja mająca na celu sprawne wdrażanie LSR, w tym realizacja Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków w ramach działania "wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji".

Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Przewidywane wyniki operacji: postęp w realizacji sprawnego wdrażania LSR.

Stowarzyszenie Kraina Szlaków Turystycznych Lokalna Grupa Działania

69-200 Sulęcin, ul. Lipowa 20D, tel. 505 318 320, rodzinnyraj@gmail.com

stronę odwiedziło

2648424 gości

aktualności

ŚWIĄTECZNE ŻYCZENIA

Przyjaciele, życzymy Wam uroczych świątecznych chwil! Niech napełnią Was spokojem, radością i dobrą energią. Na stole najsmakowitszych smakołyków, pod choinką najbardziej pożądanych prezentów, a wokół‚ bajkowej atmosfery, pełnej magii i miłości. I niech te wszystkie wspaniałości jak najczęściej będą Wam towarzyszyć w 2018 roku! Zarząd Stowarzyszenia KST-LGD

Informacja o planowanych w 2018 naborach wniosków w ramach wdrażania LSR

Stowarzyszenie Kraina Szlaków Turystycznych - Lokalna Grupa Działania informuje, iż w I kwartale przyszłego roku planowane są nabory wniosków dla przedsięwzięć: - 1.1.1. Podejmowanie działalności gospodarczej ( Konkurs skierowany do osób, które chcą utworzyć nowe przedsiębiorstwo, przewidywana kwota zgodnie z harmonogramem naborów wyniesie 840 000,00 zł ).

UWAGA

W dniach 27,28,29 grudnia 2017 r. Biuro KST-LGD będzie nieczynne. W dniu 2 stycznia 2018 r. Biuro KST-LGD będzie czynne do godz. 13.00.

UAWGA

W dniu 21.11.2017 r. biuro KST-LGD będzie czynne do godziny 13.30. Za utrudnienia przepraszamy.

Posiedzenie Rady KST-LGD

W dniu 16.11.2017 r. (po Walnym Zebraniu Członków Stowarzyszenia) w Sali wiejskiej w Przemysławiu planowane jest posiedzenie Rady KST-LGD w celu rozpatrzenia pisma złeżonego przez jednego z wnioskodawców.

Zdrowe Płuca Lubuszan - bezpłatne badania i konsultacje

15 września b.r. ruszyła trzecia edycja Programu polityki zdrowotnej wczesnej diagnostyki nowotworów płuc dla mieszkańców województwa lubuskiego na 2017 rok, czyli ZDROWE PŁUCA LUBUSZAN. W ramach Programu pacjenci będą przyjmowani w Lubuskim Centrum Pulmonologii w Torzymiu na darmowe badania bez skierowania.

Informacja

W dniu 12 października 2017 r. biuro Stowarzyszenia Kraina Szlaków Turystycznych - Lokalna Grupa Działania będzie czynne do godz. 13:30. W sprawach pilnych prosimy o kontakt pod nr tel. 604 954 792.

ZAPRASZAMY NA WIZYTĘ STUDYJNĄ

AGENDA WIZYTY STUDYJNEJ 6-8.10.2017 R. WIOSKI Z POMYSŁEM STOWARZYSZENIE KRAINA SZLAKÓW TURYSTYCZNYCH – LOKALNA GRUPA DZIAŁANIA ZAPRASZA MIESZKAŃCÓW Z TERENU DZIAŁANIA STOWARZYSZENIA NA WIZYTĘ STUDYJNĄ Wyjazd organizowany jest w ramach realizacji Planu Komunikacji w roku 2017 r.

Kryteria wyboru operacji - zmiana

W związku z zakończonymi naborami wniosków dla przedsiewzięć 1.1.1 Podejmowanie działalności gosopdarczej oraz 1.1.2 Rozwój przedsiębiorstw, Rada oraz Zarząd Stowarzyszenia Kraina Szlaków Turystycznych - Lokalna Grupa Działania zauważa konieczność wprowadzenia zmian zapisów dotyczących poszczególnych Kryteriów wyboru operacji dla powyższych przedsięwzięć.

UWAGA - Ogłoszenia o naborze na wolne stanowisko pracy

Zarząd Stowarzyszenia Kraina Szlaków Turystycznych – Lokalna Grupa Działania informuje, że w wyniku zakończonego naboru pracowników na stanowisko Koordynatora ds. wdrażania Lokalnej Strategii Rozwoju z dnia 27 czerwca 2017 r. została zgłoszona jedna kandydatura, jednakże na etapie późniejszym kandydatka zrezygnowała z podjęcia pracy w KST-LGD.

Składka członkowska na rok 2017

Szanowni Członkowie Stowarzyszenia Kraina Szlaków Turystycznych - Lokalna Grupa Działania, zgodnie z uchwałą nr 8/2017 Walnego Zebrania Stowarzyszenia Kraina Szlaków Turystycznych – Lokalna Grupa Działania z dnia 22 czerwca 2017 r.

Posiedzenie Rady KST-LGD

W dniu 6 lipca 2017 od godz. 15.00 w siedzibie KST-LGD odbędzie się posiedzenie Rady Stowarzyszenia Kraina Szlaków Turystycznych - Lokalna Grupa Działania. Celem posiedzenia będzie ponowa ocena wniosków w ramach wniesionych protestów oraz korekta dokumentacji z naboru nr 3/2017.

Biuro nieczynne

W dniach 20 i 21 czerwca 2017 r. biuro Stowarzyszenia będzie nieczynne z powodu wyjazdu pracowników na szkolenie do Zielonej Góry. W sprawach pilnych prosimy o kontakt drogą e-mail na adres rodzinnyraj@gmail.

OGŁOSZENIE WYNIKÓW NABORU NR 3/2017

W związku z zakończeniem procedury wyboru operacji w ramach naborów nr 3/2017 dot. Infrastruktury rekreacyjnej i turystycznej załączmy Protokół z Posiedzenia Rady Stowarzyszenia Kraina Szlaków Turystycznych - Lokalna Grupa Działania z dnia 5 czerwca 2017 r.

UNIEWAŻNIENIE ogłoszenia o naborze na wolne stanowisko pracy

Zarząd Stowarzyszenia Kraina Szlaków Turystycznych – Lokalna Grupa Działania informuje, że unieważnia nabór pracowników na stanowisko Koordynator ds. wdrażania Lokalnej Strategii Rozwoju z dnia 22 maja 2017 r. W możliwe najkrótszym czasie zostanie ogłoszony nowy nabór z uwzględnieniem wszystkich potrzeb kadrowych Stowarzyszenia.

Posiedzenie Rady KST-LGD

W dniach 5 czerwca 2017 od godz. 10.00 w siedzibie KST-LGD odbędzie się posiedzenie Rady Stowarzyszenia Kraina Szlaków Turystycznych - Lokalna Grupa Działania. Celem posiedzenia jest ocena Wniosków o przyznanie pomocy w ramach naboru nr 3/2017 dotyczącego "Infrastruktury tuystycznej i rekreacyjnej" oraz ponowa ocena wniosków w ramach wniesionych protestów.

UWAGA

Ze względu na wyjazd służbowy pracowników biura KST-LGD w dniu 11.05.2017 r. biuro będzie otwarte do godz. 15.30. Za utrudnienia przepraszamy.

Wesołego Alleluja

Ciepłych i udanych świąt wielkanocnych oraz wszelkiej pomyślności i radości w życiu zawodowym i prywatnym życzy Zarząd oraz pracownicy biura KST-LGD.

OGŁOSZENIE WYNIKÓW NABORÓW NR 1/2017 i 2/2017

W związku z zakończeniem procedury wyboru operacji w ramach naborów nr 1/2017 dot. Podejmowania działalności gospodarczej i nr 2/2017 dot. Rozwoju przedsiębiorstw załączamy Protokół z Posiedzenia Rady Stowarzyszenia Kraina Szlaków Turystycznych - Lokalna Grupa Działania w dniach 29-31 marca i 5 kwietnia 2017 r.

OGŁOSZENIE NABORU WNIOSKÓW NR 3/2017 DLA PRZEDSIĘWZIĘCIA: 1.2.1 INFRASTRUKTURA TURYSTYCZNA I REKREACYJNA

Stowarzyszenie Kraina Szlaków Turystycznych - Lokalna Grupa Działania ogłasza nabór wniosków nr 3/2017 dla przedsięwzięcia: 1.2.1 Infrastruktura turystyczna i rekreacyjna. Nabór wniosków skierowany jest do Jednostek Samorządu Terytorialnego z terenu KST-LGD. Ogłoszenia dotyczące naborów oraz niezbędne załączniki znajdują się w zakładce NABORY WNIOSKÓW.

Posiedzenie Rady KST-LGD

Informuje się, że posiedzenie Rady Stowarzyszenia Kraina Szlaków Turystycznych - Lokalna Grupa Działania w celu zakończenia procedury oceny Wniosków o przyznanie pomocy w ramach naboru nr 1/2017 dotyczącego "Podejmowania działalności gospodarczej" oraz naboru nr 2/2017 dotyczącego "Rozwoju przedsiębiorstw" zostaje przedłużone i wznowienie obrad odbędzie się w siedzibie KST-LGD w dniu 5 kwietnia 2017 r.

Posiedzenie Rady KST-LGD

W dniach 29,30,31 marca 2017 od godz. 9.00 w siedzibie KST-LGD odbędzie się posiedzenie Rady Stowarzyszenia Kraina Szlaków Turystycznych - Lokalna Grupa Działania. Celem posiedzenia jest ocena Wnosków o przyznanie pomocy w ramach naboru nr 1/2017 dotyczącego "Podejmowania działalności gospodarczej" oraz naboru nr 2/2017 dotyczącego "Rozwoju przedsiębiorstw".

UWAGA - BIURO NIECZUNNE

W dniu 21 marca 2017 r. biuro Stowarzyszenia Kraina Szlaków Turystycznych - Lokalna Grupa Działania będzie nieczynne z powodu udziału pracowników biura LGD w szkoleniu. Za utrudnienia przepraszamy.

Biuro nieczynne

W dniu 28 lutego 2017 r. biuro Stowarzyszenia Kraina Szlaków Turystycznych - Lokalna Grupa Działania będzie nieczynne od g. 9:00 z powodu wyjazdu służbowego pracowników. Za utrudnienia przepraszamy.

UWAGA - narzędzia pomocnicze do wypełnienia biznesplanu

Szanowni Beneficjenci, informujemy że na stronie internetowej ARiMR zostało zamieszczone narzędzie pomocnicze ( Biznesplan - tabele finansowe - plik .xlsx) do wypełniania biznesplanu. http://www.arimr.gov.pl/dla-beneficjenta/wnioski/prow-2014-2020/poddzialanie-192-wsparcie-na-wdrazanie-operacji-w-ramach-strategii-rozwoju-lokalnego-kierowanego-przez-spolecznosc.html

«123456»

facebook

wykonanie: gardziejewski.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką dotyczącą cookies. Zamknij