Europejski Fundusz Rolny na rzecz rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.

Operacja mająca na celu sprawne wdrażanie LSR, w tym realizacja Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków w ramach działania "wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji".

Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Przewidywane wyniki operacji: postęp w realizacji sprawnego wdrażania LSR.

Stowarzyszenie Kraina Szlaków Turystycznych Lokalna Grupa Działania

69-200 Sulęcin, ul. Lipowa 20D, tel. 505 318 320, rodzinnyraj@gmail.com

stronę odwiedziło

2648552 gości

aktualności

OGŁOSZENIE O NABORZE WNIOSKÓW NR 4/2019 (ROZWÓJ PRZEDSIĘBIORSTW)

Stowarzyszenie Kraina Szlaków Turystycznych - Lokalna Grupa Działania ogłasza Nabór nr 4/2019 dla przedsięwzięcia 1.1.2 Rozwój przedsiębiorstw. Ogłoszenia oraz niezbędne załączniki znajdują się poniżej oraz w zakładce NABORY WNIOSKÓW (dokumenty takie jak Umowa o przyznaiu pomocy, Wniosek o przyznaie pomocy, Wniosek o patność znajdują się również na stronie ARiMR pod linkiem https://www.

Informacja dot. naboru nr 3/2019

W związku z zakończoną procedurą oceny i wyboru operacji dla naboru nr 3/2019 dot. Podejmowania działalności gospodarczej informujemy, że każdy z Beneficjentów zostanie powiadomiony listownie o wynikach oceny i wyboru wniosku (listy polecone wysłane w dniu 9.

U Pana Wojtka w ogrodzie - relacja

Sąsiedzkie spotkania w ogrodzie – Lubiszyn 2019 „U Pana Wojtka w ogrodzie…” Wrzesień to czas święta plonów, stąd też miejscowości przygotowują się do uroczystości dziękczynnych za udane żniwa poprzez np. ich udekorowanie. Jadąc na spotkanie w ogrodzie do Lubiszyna mijaliśmy wiele miejscowości zachęcających do uczestnictwa w dożynkach, ale dekoracja na wjeździe do Lubiszyna przebiła je wszystkie.

U Pani Krysi w ogrodzie... - relacja

W ostatni czwartek sierpnia odbyło się pierwsze z cyklu spotkanie w ogrodzie w miejscowości Glisno. Tematem przewodnim spotkania były przetwory z cukinii i kabaczka, a ugościła nas Pani Krysia. Ogród Pani Krysi i Pana Zdzisława to królestwo roślin wszelakich! Znajdziemy tam wszystko! Od różanej rabaty zaczynając, poprzez okazałe krzewy iglaste, pnącza okalające wykonane własnoręcznie z kamieni polnych murki, lawendową ścieżkę, sad, a kończąc na kwiatach doniczkowych pięknie kontrastujących z wszędobylską zielonością.

Posziedzenie Rady KST-LGD.

W dniu 27 sierpnia 2019 r. o godz. 9.00 w biurze KST-LGD odbędzie się Posiedzenie Rady Stowarzyszenia Kraina Szlaków Turystycznych - Lokalna Grupa Działania. Celem posiedzenia jest ocena i wybór operacji dla naboru wniosków nr 3/2019 dotyczącego "Podejmowania działąlności gospodarczej".

Posiedzenie Rady KST-LGD

W dniu 30 lipca 2019 r. o godz. 15.00 w biurze KST-LGD odbędzie się posiedzenie Rady LGD. Celem posiedzenia jest dokonanie wyboru wniosków złożonych w ramach PROJEKTÓW GRANTOWYCH dla naborów nr 2/2019/G (podjęcie stosownych uchwał).

"Sąsiedzkie spotkania w ogrodzie" - edycja 2

Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji "Sąsiedzkich spotkań w ogrodzie". Pierwsza odbyła się w ubiegłym roku w Rybakowie i otrzymała nagrodę Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Jeśli chcesz się pochwalić swoją miejscowością, zintegrować mieszkańców i dobrze spędzić popołudniowy letni czas zgłoś się do organizacji wydarzenia pn.

Posiedzenie Rady KST_LGD

W dniu 9 lipca 2019 r. od godz. 15.00 w siedzibie KST-LGD odbędzie się posiedzenie Rady Stowarzyszenia Kraina Szlaków Turystycznych - Lokalna Grupa Działania. Celem posiedzenia jest ocena wniosków złożonych w ramach PROJEKTÓW GRANTOWYCH dla naboru nr 2/2019/G.

Uwaga - fala upałów

Informujemy, że w związku z falą upałów biuro KST-LGD będzie czynne od poniedziałku do czwartku w godzinach 7:30 - 14:00, w piątek w godzinach 7:30 - 13:00 do odwołania. Doradztwo w zakresie przygotowywania wniosków o przyznanie pomocy w ramach naboru nr 3/2019 prowadzone będzie BEZ ZMIAN, tj.

Wizyta w polskiej stolicy geocachingu

W dniach 8-10 maja 2019 r. w ramach realizacji operacji pn. „ Promocja regionów poprzez aktywną turystykę” o akronimie PREPATUR uczestniczyliśmy w Geocachingowym wyjeździe Studyjnym do Górzna - polskiej stolicy geocachingu.

UWAGA - BIURO NIECZYNNE

W związku z wyjazdem służbowym pracowników realizujących Projekt współpracy o akronimie PREPATUR biuro KST-LGD w dniach 08-10.05.2019 r. będzie nieczynne. Proszę o kontakt tel. pod nr 604 954 792.

OGŁOSZENIE O NABORZE WNIOSKÓW O POWIERZENIE GRANTU NR 2/2019/G (DZIAŁANIA INFORMACYJNO-PROMOCYJNE - PROJEKTY GRANTOWE)

Stowarzyszenie Kraina Szlaków Turystycznych - Lokalna Grupa Działania ogłasza nabór Wniosków o powierzenie grantu: Nabór nr 2/2019/G dla przedsięwzięcia 1.3.2 Działania informacyjno/promocyjne. O powierzenie grantu w ramach ogłaszanych naborów mogą ubiegać się wyłącznie podmioty będące ORGANIZACJĄ POZARZĄDOWĄ POSIADAJĄCĄ OSOBOWOŚĆ PRAWNĄ, jeżeli siedziba tej organizacji lub jej oddział znajduje się na obszarze wiejskim objętym Lokalną Strategią Rozwoju Krainy Szlaków Turystycznych do 2023 roku.

OGŁOSZENIE O NABORZE WNIOSKÓW O POWIERZENIE GRANTU NR 1/2019/G (DZIAŁANIA INFORMACYJNO-PROMOCYJNE - PROJEKTY GRANTOWE)

ODSTĄPIONO OD NABORU W DNIU 07.05.2019 R. Stowarzyszenie Kraina Szlaków Turystycznych - Lokalna Grupa Działania ogłasza nabór Wniosków o powierzenie grantu: Nabór nr 1/2019/G dla przedsięwzięcia 1.3.2 Działania informacyjno/promocyjne. O powierzenie grantu w ramach ogłaszanych naborów mogą ubiegać się wyłącznie podmioty będące ORGANIZACJĄ POZARZĄDOWĄ POSIADAJĄCĄ OSOBOWOŚĆ PRAWNĄ, jeżeli siedziba tej organizacji lub jej oddział znajduje się na obszarze wiejskim objętym Lokalną Strategią Rozwoju Krainy Szlaków Turystycznych do 2023 roku.

UWAGA

W zwiazku realizowanym przez KST-LGD Projektem współpracy o akronimie PREPATUR i prowadzonymi w ramach projektu warsztatami w dniu 8.04.2019 r. biuro KST-LGD będzie czyne do godz. 15.00 a w dniu 9.

Realizujemy projekt współpracy

Rozpoczęliśmy realizować projekt współpracy pt. Promocja regionu poprzez aktywną turystykę, którego celem głównym jest „Promocja regionów i dziedzictwa lokalnego”, a celem szczegółowym: „Podnoszenie atrakcyjności rekreacyjno-turystycznej regionu poprzez popularyzację aktywnych form turystyki”.

Posiedzenie Rady

W dniu 20 marca 2019 r. odbędzie się Nadzwyczajne Posiedzenie Rady w celu wydania opinii dla wniosków 8/3/2017, 9/3/2019 i 10/3/2017.

Informacja

Informujemy że w dniu 14 marca 2019 r. biuro Stowarzyszenie Kraina Szlaków Turystycznych - Lokalna Grupa Działania będzie otwarte do godziny 14:00, a 15 marca 2019 r. do godziny 12:00, z powodu wyjazdów na spotkania informacyjne dotyczące nowoczesnych narzędzi w aktywnej promocji regionu, jakimi są Questowe Wyprawy Odkrywców i Geocaching.

«123456»

facebook

wykonanie: gardziejewski.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką dotyczącą cookies. Zamknij